Canon EF 50mm f/1.8 II

EF 50mm f/1.8 II

Kompaktowy i lekki standardowy obiektyw EF 50 mm f/1,8 II zapewnia jakość obrazu, która jest niewspółmierna do tak niskiej ceny

Korzyści

  • Standardowy kąt widzenia 46°
  • Jasna przysłona f/1,8
  • Minimalna odległość ogniskowania: 45 cm
  • Rozmiar filtra: 52 mm
  • Powłoki Super Spectra zmniejszają efekty zjawy i odbicia światła

Cechy szczegółowe

Przyjrzyj się dokładniej produktowi Canon EF 50mm f/1.8 II

Kompaktowy standardowy obiektyw o zaawansowanych parametrach


To najlżejszy obiektyw EF w ofercie — waży zaledwie 130 g. Zastosowana w nim optyka Gaussa zapewnia ostry obraz niezależnie od ogniskowej, a także doskonałą równowagę kolorów i kontrast.

W pełni elektroniczny uchwyt obiektywu


Należący do uznanej rodziny obiektywów EF obiektyw EF 50 mm f/1,8 II jest wyposażony we wbudowany silnik autofokusa, który zapewnia szybkie i bezpośrednie działanie funkcji AF. Obiektyw ma także elektromagnetyczną przysłonę, która gwarantuje uzyskanie właściwej pozycji mechanicznej przysłony za każdym razem.

Płynne rozmycie tła


Niemal całkowicie okrągła przysłona zapewnia nieostrym obszarom bardziej płynny i jednolity wygląd. Ostre obiekty pierwszego planu wyróżniają się na płynnie rozmytym tle.

Powłoka Super Spectra


Powłoki Super Spectra zapewniają precyzyjny balans koloru i poprawę kontrastu. Redukują również efekt odbicia światła i zjawy, będące typowymi problemami spowodowanymi przez odbicie światła od matrycy światłoczułej.

Dane techniczne produktu

Więcej informacji o produkcie Canon EF 50mm f/1.8 II, jego cechach i możliwościach.