Canon ME20F-SH

Szerokie spektrum rejestracji obrazu – od światła słonecznego po światło gwiazd

Odkryj nowy świat możliwości kreatywnego filmowania Innowacyjna pełnoklatkowa kamera Full HD ME20F-SH umożliwia pracę przy bardzo słabym oświetleniu i w podczerwieni z niezrównaną czułością, przekraczającą ISO 4 mln.

0%

  Przedstawiamy model ME20F-SH

  Zobacz model ME20F-SH w akcji

  Skuteczniejsza rejestracja kolorowego obrazu przy słabym oświetleniu

  ME20F-SH

  Filmowanie z maksymalną czułością na światło

  Specjalna, nowo opracowana matryca pełnoklatkowa CMOS 35 mm o rozdzielczości 2,26 MP jest przeznaczona do filmowania w słabym oświetleniu. Większy rozmiar pikseli sprawia, że matryca może gromadzić więcej światła, a tym samym rejestrować obraz o niskim poziomu szumów przy słabym oświetleniu.

  Filmowanie z czułością ISO przekraczającą wartość 4 mln

  Dzięki maksymalnej czułości ISO przekraczającej wartość 4 mln (+75 dB) model ME20F-SH może „widzieć” i filmować w niemal całkowitym mroku, gdy poziom światła nie przekracza 0,0005 lx. Oznacza to możliwość bezproblemowego filmowania nocnego nieba, nawet gdy jest ono oświetlone tylko światłem gwiazd (warunki pracy: obiektyw f/1,2, szybkość 29,97p i maksymalne wzmocnienie).

  B4_F2

  Kamera do filmowania w kolorze w kompletnych ciemnościach

  Obraz w kolorze

  Model ME20F-SH „widzi” i rozpoznaje kolory nawet w bardzo słabym oświetleniu i przy wysokiej wartości ustawienia wzmocnienia. Ponadto może rejestrować kolorowy obraz w trybie pracy w podczerwieni (IR).

  B4_F3

  Wysokiej jakości obraz wyjściowy o rozdzielczości Full HD

  Uniwersalna kontrola nad opcjami kreatywnej pracy

  Opcje automatycznego filmowania

  Model ME20F-SH jest łatwy w konfiguracji i obsłudze dzięki automatycznym trybom, takim jak preselekcja czasu (Tv), preselekcja przysłony (Av) i automatyczne sterowanie wzmocnieniem (AGC)*, a także automatyczny balans bieli i One-Shot AF. Ponadto zawsze dostępne są ustawienia ręczne, które w razie potrzeby zapewniają twórczą kontrolę nad ustawieniami urządzenia.

  * Niektóre funkcje mogą wymagać aktualizacji oprogramowania układowego. Więcej…

  B4_F1
  B4_F2

  Ustawienia niestandardowego obrazu

  Menu niestandardowego obrazu kamery zapewnia szereg opcji kontroli nad różnymi aspektami generowanego obrazu. Użytkownik może zapisać w kamerze nawet sześć plik niestandardowego obrazu do wykorzystania w przyszłości lub użyć jednego z trzech fabrycznie zainstalowanych plików niestandardowego obrazu (Canon Log, Wide DR lub EOS Standard).

  Uproszczenie funkcji Chroma Key

  Obsługa funkcji Chroma Key w modelu ME20F-SH została usprawniona, dzięki czemu jest to doskonałe rozwiązanie do nagrywania wiadomości, prezentacji, a nawet efektów specjalnych w filmach niezależnych*.

  * Może wymagać aktualizacji oprogramowania układowego. Więcej…

  Szeroki zakres czułości ISO

  Model ME20F-SH zapewnia imponujący zakres czułości ISO, od 800 (0 dB) do ponad 4 mln (+75 dB), dzięki czemu filmowcy mogą rejestrować obraz zarówno w świetle słonecznym, jak i w świetle gwiazd.

  B4_F3

  Zdalna obsługa wbudowanych filtrów

  Szybka i łatwa zdalna obsługa wbudowanych w kamerę ME20F-SH i sterowanych elektronicznie filtrów ND (3-stopniowe i 6-stopniowy) i filtra IR jest możliwa za pośrednictwem zgodnego pilota zdalnego sterowania RC-V100 firmy Canon.

  B4_F4

  Bezproblemowa zgodność i konfiguracja

  Uniwersalne opcje instalacji zwiększające łatwość obsługi

  Lekki i zwarty korpus

  Model ME20F-SH jest kompaktowy i lekki. Waży zaledwie 1,1 kg, a jego wymiary to 102 × 116 × 113 mm (szer. × wys. × dł.). Znakomicie nadaje się do pracy przy słabym oświetleniu w plenerze, w tym także pod wodą.

  B5_F1

  Łatwość montażu i ustawiania

  Dzięki punktom montażu na spodzie i na górze model ME20F-SH ułatwia ustawianie i montowanie na automatycznych głowicach, uchwytach, wysięgnikach i statywach. Dzięki temu można go łatwo stosować w plenerze. To wyjątkowa, uniwersalna kamera do pracy w niemal każdych warunkach oświetleniowych.

  Aurora Skycam

  Galeria filmów

  „Miss Aurora’s Dance” – zarejestrowane kamerą ME20F-SH

  Dane techniczne

  fullhd1080

  digic_dv4

  Wide-DR-Gamma

  Zawartość pudełka

  Polecamy