Canon LEGRIA HF G40

LEGRIA HF G40

Korzystaj z niebywałej jakości obrazu i profesjonalnego poziomu kontroli dzięki kamerze LEGRIA HF G40. Wszechstronna i łatwa w obsłudze kamera ma wyjątkową optykę, matrycę HD CMOS PRO i tryb szerokiego zakresu dynamicznego – a wszystko w kompaktowej, poręcznej obudowie.

Canon LEGRIA HF G40

Korzyści

 • Uwolnij swoją kreatywność dzięki filmom o profesjonalnej jakości
 • Duża uniwersalność w poręcznej konstrukcji
 • Zaprojektowana z myślą o zaawansowanych funkcjach nagrywania i łączności
 • Korzystanie z własnych ustawień dzięki szybkiemu dostępowi do funkcji
 • Szybkie nagrywanie wydarzeń w kreatywny sposób

Cechy szczegółowe

Przyjrzyj się dokładniej produktowi Canon LEGRIA HF G40

Profesjonalna jakość wideo


Nagrywaj zachwycające filmy z dużą przepływnością w standardzie AVCHD 1080p, z różną liczbą klatek na sekundę i w dowolnym oświetleniu, wykorzystując szeroką gamę profesjonalnych funkcji i opcji sterowania ręcznego. Kamera jest wyposażona w matrycę CMOS PRO o wielkości 1/2,84 cala i wysokiej czułości, dużą, 8-listkową przysłonę, tryby szerokiego zakresu dynamicznego i priorytetu jasnych partii obrazu oraz zaawansowany optyczny stabilizator obrazu.

Uniwersalne nagrywanie bez statywu


Kamera LEGRIA HF G40 jest bardzo uniwersalna i ma kompaktową, poręczną konstrukcję. Nagrywaj szerokie krajobrazy i bogate w szczegóły zbliżenia dzięki jasnemu obiektywowi szerokokątnemu f/1,8 z 20-krotnym zoomem, jednocześnie w formatach AVCHD i MP4. Odchylany wizjer o wysokiej rozdzielczości umożliwia korzystanie z kamery w ograniczonej przestrzeni i pod nietypowymi kątami.

Zaawansowane możliwości połączeń


Obsługa łączności Wi-Fi umożliwia zdalne nagrywanie za pomocą urządzenia przenośnego, w tym kontrolowanie prędkości migawki, ostrości i ekspozycji. Szeroka gama zaawansowanych opcji połączeń obejmuje wejścia mikrofonowe i słuchawkowe, bezpośrednie wyjście HDMI i AV, zaawansowaną mini-stopkę i mocowanie statywu, wejście USB i dwa gniazda kart SD. Możliwe jest również wykorzystanie funkcji geoznakowania za pomocą opcjonalnego akcesorium.

Szybka, ręczna regulacja


Ciesz się szybkim dostępem do kluczowych funkcji dzięki intuicyjnym pozycjom menu ekranu dotykowego i funkcji dotykowego autofokusa z przywracaniem ostrości. Przełączany pierścień regulacji ostrości/zmiany ogniskowej oraz konfigurowalne przyciski i pokrętło funkcyjne, które zapewniają szybki dostęp do najczęściej używanych funkcji, przyspieszają obsługę, dzięki czemu już nigdy nie przegapisz dobrego ujęcia.

Twórcze nagranie


Przełączaj się pomiędzy trybem pełnej automatyki, trybem ręcznym i trybem kinowym, który umożliwia szybkie nagrywanie twórczych ujęć z filtrami w stylu filmowym do stosowania podczas nagrywania lub po nakręceniu ujęcia. Twórz spektakularne efekty dzięki funkcji nagrywania w zwolnionym tempie i animacji poklatkowej i rejestruj doskonały dźwięk. Opcja wyboru szybkości ostrzenia zwiększa możliwości twórcze.

Dane techniczne produktu

Więcej informacji o produkcie Canon LEGRIA HF G40, jego cechach i możliwościach.

8 Blade Circular Aperture

8-listkowa okrągła przysłona

Full HD

Full HD

Wide DR Gamma

Rejestrowanie szczegółów w jasnych i ciemnych partiach obrazu

Wide Angle Lens

Obiektyw szerokokątny

20x Optical Zoom

20-krotny zoom optyczny

Optical Intelligent IS

Optyczny, inteligentny stabilizator obrazu

DIGICDV4

Procesor DIGIC — zaawansowane przetwarzanie

WiFi Cert

Zdalna obsługa i łatwe udostępnianie przez Wi-Fi

 • Canon LEGRIA HF G40

 • Kompaktowy zasilacz sieciowy Canon CA-570

 • Pilot bezprzewodowy WL-D89

 • Akumulator BP-820

 • Stereofoniczny przewód audio-wideo

 • Osłona obiektywu z wbudowaną pokrywą

 • Kabel USB

 • Kabel HDMI High-Speed

 • Dokumentacja

LEGRIA HF G40 Oceny i recenzje