01-m50 hero

Artykuł

EOS M50 – bądź pierwszy

Pięć niezwykłych osób, pięć niesamowitych filmów – jeden znakomity aparat o nieograniczonych możliwościach twórczych


Stajemy za obiektywem, aby sprawdzić możliwości kompaktowego aparatu bezlusterkowego 4K Canon EOS M50. Tych pięciu niesamowitych pionierów należy do wąskiego grona osób, które jako pierwsze przekonają się o możliwościach urządzenia. Ty też możesz pójść w ich ślady.

Self Portrait Katie McDonnell 2

Katie McDonnell

Katie, zawodowa freerunnerka, finalistka brytyjskiej edycji programu Ninja Warrior i vlogerka, była też dublerką Ellie Goulding, Anne Hathway i Milli Jovovich.

Domowy freerunning

Katie McDonnell i aparat Canon EOS M50 (za którym stoi chłopak Katie – Erik) pokazują swoje możliwości podczas popisów na domowym torze przeszkód. Obraz w zwolnionym tempie (120 kl./s) szczegółowo ukazuje backflipa Katie, a pilot zdalnego sterowania znakomicie sprawdził się przy ginger flipie obok fortepianu.

Erik skorzystał z serii zdjęć (10 kl./s), aby uwiecznić atrakcyjny skok z balkonu (z obrotem o 360 stopni) w wykonaniu Katie, a następnie z łatwością bezprzewodowo przesłał materiał do laptopa.

„BARDZO CHCIAŁAM WYKONAĆ GINGER FLIPA PRZY FORTEPIANIE…”

04_EOS_M50_black_Lifestyle_3_Alex_Vizeo

Alex Vizeo

Aleks, popularny bloger i fotograf podróżniczy, przemierzył pięć kontynentów. Regularnie otrzymuje prestiżowe nagrody za swoje blogerskie dokonania.

Paryż z zupełnie innej perspektywy

Dzięki wyjątkowemu wysięgnikowi selfie, który połączył jego telefon z aparatem EOS M50, Alex Vizeo mógł korzystać ze zdalnego podglądu na żywo w przypadku zdjęć i filmów. W efekcie na nowo zakochał się w swoim rodzinnym mieście – Paryżu. Dzięki sprytowi Alex znalazł nieznane powszechnie, atrakcyjne miejsca widokowe na dachach i uwiecznił z dużą szczegółowością wspaniałe ujęcia miasta i jego najsłynniejsze zabytki, korzystając z aparatu EOS M50 i jakości 4K. Paris au max!

„CAŁY DZIEŃ SZUKAŁEM CZEGOŚ TAKIEGO…TO NAJLEPSZE UJĘCIE PARYŻA! ”

06_EOS_M50_black_Lifestyle_22mm_Kay_Nambiar_16

Kay Nambiar

Po wygraniu telewizyjnego programu surwiwalowego Kay stał się popularnym modelem, muzykiem, prezenterem telewizyjnym i gwiazdą Instragrama.

Człowiek, łódź i ucieczka z miasta

Kay Nambiar wyrobił sobie nazwisko, wygrywając program surwiwalowy, ale prawdziwy test przeszedł poza miastem, w łodzi, gdy przemierzał niewielkie odludzie w pobliżu Amsterdamu.

Życie ułatwiły mu łatwo wymienne obiektywy aparatu Canon EOS M50. Bardzo przydała mu się funkcja dotykowego i przesuwanego AF – szczególnie w przypadku zdjęć z małej odległości i... spotkania z krową!

„POSZUKAM ŁODZI I SPRAWDZĘ, JAK DALEKO UDA MI SIĘ DOTRZEĆ – TO ŚWIETNA ZABAWA! ”

EOS_M50_white_lifestyle_Celine_Barnaerts_10

Celine Bernaerts

Sztukę makijażu w wykonaniu Celine zaprezentowano m.in. w czasopismach Vogue i Elle, a jej porady dotyczące mody cieszą się dużą popularnością w mediach społecznościowych.

Gwiazda sztuki makijażu opuszcza swoje studio

Mistrzyni makijażu Celine Bernaerts postanowiła, że nadszedł czas na zamianę świateł studyjnych na uroki pleneru. Zabrała ze sobą tylko aparat Canon EOS M50. Po połączeniu urządzenia ze smartfonem Celine skorzystała z inteligentnego trybu auto w aparacie w celu sfotografowania samej siebie w wielu różnych pozach – mechanizm przetwarzania obrazów RAW zajął się resztą.

Wypożyczyła nawet konia, aby zrobić niewiarygodne zdjęcie na samym końcu sesji.

„NAJWAŻNIEJSZY MOMENT TEJ MAŁEJ PRZYGODY? ZDJĘCIA Z KOŃMI. ”

EOS_M50_White_Lifestyle_Anne_Dubndidu

Anne Dubndidu

Anne – emanująca szczęściem miłośniczka słońca, osobista trenerka i pisarka – należy do nowej generacji entuzjastów vlogów fitness.

Fotografowanie wspinaczki przy słabym oświetleniu

Anne Dubndidu wielokrotnie przemierzyła górzysty szlak Pic Saint Loup we francuskiej Langwedocji – ale nigdy nocą. Uzbrojona w aparat Canon EOS M50 Anne fotografowała z długim i standardowym czasem naświetlania. Używała jasnego obiektywu 22 mm f/2, dzięki czemu mogła skuteczniej pracować przy słabym oświetleniu.

Na każdym kilometrze wyprawy Anne stosowała technikę malowania światłem. Na szczyt dotarła akurat, gdy zaczęło wschodzić słońce. Zrobiła bardzo atrakcyjne zdjęcia, w tym selfie.

„TRZEBA STALE PRÓBOWAĆ ROBIĆ COŚ NOWEGO – NAPRAWDĘ WARTO. ”

Canon EOS M50

Odkryj swoje niezwykłe możliwości dzięki inspirującemu aparatowi Canon EOS M50

WIĘCEJ INFORMACJI