sharp image low light
alt text goes here

Precyzyjne ustawianie ostrości

Aparat EOS 6D Mark II szybko i precyzyjne ustawia ostrość, co pozwala uzyskiwać wyjątkowo wyraźne ujęcia, niezależnie od tego, czy korzystamy z wizjera czy wykonujemy zdjęcie portretowe w studiu w trybie Live View.

focus in low light

Wyraźne obrazy nawet w warunkach słabego oświetlenia

W aparacie EOS 6D Mark II jest dostępnych 45 krzyżowych punktów AF, które zapewniają wyjątkową czułość i precyzję regulacji ostrości. Podwójnie krzyżowy punkt AF na środku umożliwia precyzyjne ustawianie ostrości nawet w świetle księżyca (-3 EV) i uzyskanie wyraźnych zdjęć w każdych warunkach.

Dzięki tak wysokiej czułości możliwe jest korzystanie z autofokusa (do 27 punktów) nawet przy przysłonie f/8, co jest szczególnie ważne na przykład w przypadku korzystania z superteleobiektywów z telekonwerterami.

45 punktów AF do regulacji ostrości na szerokim obszarze i serie zdjęć z szybkością 6,5 kl./s

Aparat EOS 6D Mark II ma 45 krzyżowych punktów AF rozmieszczonych w całym wizjerze, co umożliwia bardzo precyzyjne ustawianie ostrości. Zachowaj ostrość poruszających się obiektów podczas fotografowania tętniących życiem scen i dynamicznych wydarzeń, nawet wtedy, gdy wykonujesz zdjęcia z szybkością 6,5 klatki na sekundę.

canon wide area focusing

Szybkie ustawianie ostrości również w trybie Live View

Podczas fotografowania w trybie Live View z użyciem odchylanego ekranu technologia Dual Pixel CMOS AF ustawia ostrość z niezwykłą szybkością i precyzją. Wystarczy dotknąć obiektu, aby był on śledzony i pozostał wyostrzony w obrębie kadru.

fast focusing shooting in live view