The Full Frame Advantage
alt text goes here

Zalety pełnej klatki

Aparat EOS 6D Mark II jest wyposażony w procesor DIGIC 7 oraz pełnoklatkową matrycę CMOS o rozdzielczości 26,2 MP, co umożliwia wykonywanie zdjęć o profesjonalnej jakości.

Zakres dynamiczny

Najnowsza matryca CMOS, którą zastosowano w aparacie EOS 6D Mark II, zapewnia szeroki zakres dynamiczny, dzięki czemu umożliwia rejestrację szczegółów nawet w najjaśniejszych i najciemniejszych partiach obrazu. Duża dynamika ekspozycji zapewnia większe możliwości pracy nad plikiem na etapie postprodukcji.

Niski poziom zakłóceń w bardzo słabych warunkach oświetleniowych

Zdjęcia wykonywane w bardzo słabych warunkach oświetleniowych wyróżniają się niskim poziomem zakłóceń i dużą wyrazistością dzięki możliwości korzystania z maksymalnej czułości ISO 40000 (z opcją rozszerzenia do 102400). Zastosowana w aparacie EOS 6D Mark II matryca CMOS wpuszcza możliwie jak najwięcej światła, a procesor DIGIC 7 redukuje takie artefakty jak zakłócenia cyfrowe.

Low noise in dark conditions
Użyto EOS 6D Mark II
  • f/2.8
  • 1/800
  • 2500

Zaawansowane przetwarzanie obrazu

Wbudowana korekcja aberracji zapewnia lepsze parametry optyczne poprzez kompensację takich czynników jak dyfrakcja, dystorsja czy aberracja chromatyczna. W rezultacie wykonywane zdjęcia wyróżniają się doskonałą jakością nawet bez korekty.

Next level image processing
Powerful portraits

Imponujące portrety

Pełnoklatkowy aparat EOS 6D Mark II pozwala uzyskać mniejszą głębię ostrości niż w przypadku modeli z mniejszymi matrycami, dzięki czemu stanowi doskonałe rozwiązanie do tworzenia profesjonalnych zdjęć portretowych. Wyróżnij wyostrzony obiekt na rozmytym tle i skorzystaj z jednego z wyjątkowych obiektywów z szeroką przysłoną, takiego jak model EF 85mm f/1.2L II USM, aby uzyskać afekt bardzo płytkiej głębi ostrości.