PODCAST

Magia druku, czyli FLXfinish+ i inne nowatorskie technologie Canon

Ekspert Canon w podcaście „Świata Poligrafii Pro” opowiada o nowoczesnych technologiach, zmieniających branżę druku

Oszczędność materiałów i energii, pełna automatyzacja, a przede wszystkim możliwość tworzenia produktów, o jakich jeszcze niedawno nam się nie śniło. To właśnie magia druku! W najnowszym odcinku podcastu „Niezbędnik poligrafa” tworzonego przez redakcję „Świata Poligrafii Professional”, Rafał Osiekowicz, nasz ekspert od druku wielkoformatowego, analizuje technologie druku UVgel oraz nowatorską funkcjonalność FLXfinish+, umożliwiającą uzyskanie efektu druku wybiórczego bez wykorzystania dodatkowego lakieru ani atramentu.

O tym, że nowoczesny druk potrafi wiele, nie trzeba nikogo przekonywać. Ale dopiero bliższy rzut oka na konkretnie definiowane osiągi potrafi wprowadzić w prawdziwe zdumienie. - Wydruki z ploterów Canon UVgel testowaliśmy w różnych warunkach i z różnymi substancjami. Robiliśmy nawet testy z acetonem. I co ciekawe, podłoże zareagowało szybciej, niż wydruk! – mówi Rafał Osiekowicz, ekspert od druku wielkoformatowego w Canon Production Printing.

Branżowy podcast nie tylko dla ekspertów od druku

Nadarzyła się okazja, aby o tej magii druku powiedzieć kilka słów do szerszej publiczności. Rafał Osiekowicz był gościem podcastu „Świata Poligrafii Professional”. Prowadzący, Mirosław Pawliński, dopytał go o kilka najistotniejszych kwestii związanych z technologiami UVgel.

Od zagadnień technicznych, po rynkowe trendy.

  • jak zmienia się rynek?
  • na co pozwala automatyzacja druku?
  • dlaczego druk podbija branżę aranżacji wnętrz?
  • jak dokładniej działa technologia UVgel?
  • jakie efekty i na jakich produktach można uzyskać dzięki „magicznej” funkcjonalności FLXfinish+?

Uczestnicy rozmowy:

Zachęcamy do wysłuchania rozmowy!

Zobacz również

Korzystaj z innowacyjnych rozwiązań w druku wielkoformatowym i zwiększ potencjał swojej firmy