Skanowanie dokumentów może być proste

Poznaj szczegóły promocji Scan2x
Skanowanie dokumentów może być proste - Scan2x

Przedstawiamy Scan2X - innowacyjne oprogramowanie do skanowania i odczytywania danych, które usprawni przetwarzanie dokumentów w Twojej firmie. Dzięki niemu, możesz oszczędzić czas, automatyzując wiele procesów. Teraz przy zakupie jednej licencji, otrzymasz dodatkowe licencje gratis. Zapoznaj się ze szczegółami tej atrakcyjnej oferty!

Dokumenty w formie papierowej lub załączników do e-maili są nadal ważną częścią procesów biznesowych, zwłaszcza w takich obszarach jak logistyka, ochrona zdrowia, prawo, bankowość, ubezpieczenia, HR czy produkcja.

Duży wolumen dokumentów to dużo informacji do odczytania, wprowadzenia i przechowania. Jeśli te zadania nie są wspomagane przez rozwiązania IT, pracownicy poświęcają mnóstwo czasu na ręczne przepisywanie danych, co niestety, sprzyja powstawaniu błędów.

Przetwarzanie dokumentów w tradycyjny sposób wiąże się również z koniecznością wygospodarowania miejsca na kolejne segregatory - nie wspominając o tym, jak długo trwa dotarcie do przechowywanych w ten sposób informacji.

Czy nie byłoby łatwiej, gdyby te wszystkie dane i dokumenty trafiały we właściwe miejsce za jednym kliknięciem?

PROSTE PROCESY - INTELIGENTNE OPROGRAMOWANIE

Nasza odpowiedź na te wyzwania to Scan2X – oprogramowanie do skanowania oraz inteligentnego odczytywania danych z dokumentów papierowych i elektronicznych.
Oprogramowanie Avantech

Cała praca po stronie użytkownika sprowadza się do tego, aby podejść do urządzenia zintegrowanego z aplikacją (skanera dokumentowego, urządzania wielofunkcyjnego), włożyć dokumenty i wybrać jedno z wcześniej zdefiniowanych zadań. To wszystko.

Na przykład, jeśli skanowana jest faktura, można tak ustawić system, by pobierał kluczowe informacje z dokumentu i przekazywał je automatycznie bezpośrednio do działu księgowości. Pozycje z poszczególnych wierszy faktury mogą być wyodrębniane z dokumentu i wysyłane do systemów księgowych celem dalszego przetwarzania, a powiadomienia o zdarzeniach wysyłane do odpowiednich osób lub działów. Wszystko to w jednym uproszczonym cyklu.

Scan2X może rozpoznawać każdy rodzaj dokumentów – od paszportów czy dokumentacji medycznej, przez dokumenty opatrzone kodem kreskowym po wyciągi bankowe. Dzięki temu Scan2X może wspierać wiele procesów w organizacji.

Scan2x Interface

WIĘCEJ ZA MNIEJ

Jeśli chciałbyś wypróbować Scan2X, to teraz jest świetny moment, ponieważ uruchomiliśmy specjalną promocję!

W cenie 1 licencji, możesz otrzymać dodatkowo 1 lub 2 licencje Scan2x w zależności od zakupionej wersji programu:

  • Przy zakupie wersji S2X lite otrzymujesz drugą licencję gratis!*

  • Kupując licencję S2X w wersji standardowej, otrzymujesz w pakiecie 2 dodatkowe licencje.*

* Wymagany zakup usługi wsparcia na 1 rok dla wszystkich licencji.

Porównaj obie licencje

Porównanie licencji oprogramowania S2X lite i S2X

JAK MOŻESZ WYKORZYSTAĆ DODATKOWE LICENCJE?

Każda licencja to punkt dostępu do systemu.

A większa liczba licencji to więcej możliwości i większa wygoda, dzięki temu że możesz:

  • Skanować dokumenty w większej liczbie lokalizacji (w obrębie jednego biura, w magazynie i/lub oddziałach), a więc wszędzie tam, gdzie one powstają.
  • Zwiększyć przepustowość procesów - to samo zadanie (np. skanowanie faktur) będzie można realizować jednocześnie na wielu urządzeniach.
  • Skrócić czas wprowadzenia dokumentów do systemów wewnętrznych i ograniczyć błędy, umieszczając skaner lub urządzenie wielofunkcyjne z zainstalowanym Scan2X blisko zespołu odpowiedzialnego za obsługę danego procesu. Dzięki takiemu rozwiązaniu, weryfikacji dokumentów mogą dokonywać osoby, które są właścicielami procesu i najlepiej go rozumieją.

AKCJA TRWA TYLKO DO KOŃCA 2023 ROKU!

CHCIAŁ(A)BYŚ POZNAĆ WIĘCEJ SZCZEGÓŁÓW?

Nie lubisz formularzy? Zadzwoń bezpośrednio do naszego konsultanta:
Łukasz Bielarczyk |Tel. +48 691 490 844

Zobacz również