ROZWIĄZANIA DO PRZETWARZANIA OBRAZU

Korporacyjne fotografowanie i filmowanie

Wysokiej jakości fotografowanie i filmowanie to ważne narzędzia komunikacyjne, które mają kluczowe znaczenie, jeśli chodzi o zwiększanie świadomości marki i wysyłanie klientom odpowiedniego przekazu. Firma Canon oferuje szeroką gamę aparatów, kamer, obiektywów emisyjnych, rozwiązań do przesyłania strumieniowego i organizacji przepływu pracy, które umożliwiają ekonomiczne i nieczasochłonne zapanowanie nad marketingiem wizualnym.
Fotografowanie i filmowanie korporacyjne

Zaprezentuj swoją firmę w atrakcyjny sposób

Tworzenie wysokiej jakości obrazów i materiałów wideo – od treści w serwisach społecznościowych po raporty roczne i komunikację korporacyjną – we własnym zakresie pomaga obniżyć koszty. Zapewnia też kontrolę nad całym procesem i pozwala utrzymywać wysokie standardy. Są to niezbędne elementy, gdy chcemy przedstawić odpowiedni wizerunek firmy i rozpowszechnić przekaz we właściwy sposób. Nasza gama profesjonalnych lustrzanek, lekkich aparatów bezlusterkowych i systemów wideo pozwala tworzyć wyjątkowe materiały i obsługuje standardowe połączenia, a obiektywy zapewniają obraz o niesamowitej jakości. Przeczytaj dalszą część artykułu, aby dowiedzieć się o rozwiązaniach Canon dopasowanych do różnych potrzeb – wizerunek Twojej firmy jest w dobrych rękach.

 • Wysokiej jakości materiały tworzone bez problemu

  Twórz zdjęcia i filmy i udostępniaj je na swojej stronie internetowej, w wewnętrznych materiałach PR lub w mediach społecznościowych – treści wyróżniają się wiernym odwzorowaniem kolorów, dużą ostrością i znakomitym wyglądem na ekranie, a wszystko to dzięki naszym matrycom o wysokiej rozdzielczości.

 • Zdjęcia i filmy dzięki rozwiązaniu hybrydowemu

  Spójna i wysokiej jakości praca oraz wyjątkowe rezultaty dzięki uniwersalnym urządzeniom, które cechują się intuicyjną obsługą i umożliwiają nagrywania i przesyłanie strumieniowe, więc możesz udostępniać swoje wydarzenia całemu światu.

 • Wyjątkowa niezawodność

  Firma Canon cieszy się doskonałą reputacją, jeśli chodzi o produkty stworzone z myślą o wydajnej pracy za każdym razem. Aparaty/kamery można zasilać za pomocą zasilacza sieciowego lub akumulatora. Dzięki legendarnej trwałości spod znaku Canon rozwiązanie będzie działać przez wiele lat.

 • Łączność i bezproblemowa kontrola

  Spójny pakiet SDK o otwartym kodzie źródłowym umożliwia bezproblemowe sterowanie aparatem przez port USB i precyzyjną synchronizację.

PROCEDURA

Rozwiązanie na każdą okoliczność

Treści korporacyjne przybierają różne formy, takie jak obrazy i wideo, a coraz częściej są przesyłane strumieniowo i transmitowane. Odpowiedni sprzęt jest ważnym czynnikiem, dlatego oferujemy szeroką gamę aparatów/kamer do wszystkich zastosowań i celów.
Aparaty/kamery i obiektywy Canon zapewniają wysoką jakość materiałów

Aparaty/kamery i obiektywy Canon zapewniają wysoką jakość materiałów

Nagradzana seria obiektywów i aparatów/kamer o wysokiej rozdzielczości zapewnia bardzo wyraźne obrazy z wiernie odwzorowanymi kolorami.


 • Seria obejmuje gamę aparatów bezlusterkowych, lustrzanek cyfrowych i kamer
 • Niezwykle ostre i lekkie obiektywy
 • Łatwe podłączanie do urządzeń zewnętrznych

Zdjęcia, filmy itp.

Firma Canon zaprezentowała pierwszą pełnoklatkową lustrzankę cyfrową z funkcją nagrywania filmów w jakości Full HD. Od tego czasu stworzyliśmy całą gamę kamer filmowych i kamer wideo, które mogą rejestrować filmy w rozdzielczości do 8K.


 • System wymiennych obiektywów, aparatów/kamer i akcesoriów EOS firmy Canon należy do największych na świecie
 • Gama aparatów/kamer, które nagrywają filmy kinematograficzne, wideo, materiały przesyłane strumieniowo i zdjęcia, dopasowanych do każdego budżetu
 • Szybkie i łatwe udostępnianie obiektywów między zgodnymi aparatami/kamerami

Zdjęcia, filmy itp.
Niezawodność w każdej cenie

Niezawodność w każdej cenie

Zdajemy sobie sprawę, że przestoje są kosztowne, dlatego aparaty/kamery firmy Canon działają niezawodnie i radzą sobie w trudnych warunkach.


 • System EOS charakteryzuje się legendarną trwałością i niezawodnością
 • Oryginalne akumulatory firmy Canon umożliwiają długą, wydajną pracę
 • Doskonała obsługa posprzedażna i pomoc techniczna w przypadku wypożyczanego sprzętu, a także ekspresowa obsługa i naprawa

Łączność i udostępnianie to kwestia sekund

Rejestrowanie świetnych materiałów jest tylko pierwszą częścią efektywnego przepływu pracy. Równie ważne jest ich udostępnianie. Dlatego nasze aparaty/kamery mają zaawansowane opcje połączeń oraz obsługują aplikacje i niestandardowe oprogramowanie, dzięki którym można realizować więcej zadań na wszystkich platformach.


 • Opcje Wi-Fi, USB i Bluetooth w serii EOS
 • Obsługa wielu kart pamięci SD umożliwia wygodną i szybką pracę
 • Dwa gniazda kart pamięci obsługiwane przez wybrane modele

Łączność i udostępnianie to kwestia sekund

Rozwiązania wspierające działalność biznesową

Zapoznaj się z dziedzinami przemysłu, handlu i działań korporacyjnych, w przypadku których nasze aparat/kamery mogą usprawnić i udoskonalić sposób funkcjonowania firmy.

 • Turystyka

  Używaj sprzętu Canon do tworzenia realistycznej zawartości internetowej umożliwiającej promowanie miejsc docelowych i zakwaterowania.

 • Kluby sportowe

  Pokazuj fanom swoje codzienne życie w klubie i zaskarb sobie ich lojalność.

 • Handel detaliczny

  Korzystaj z najlepszych produktów firmy Canon, aby szybko i w łatwy sposób regularnie publikować posty społecznościowe.

 • Świątynie

  Przesyłaj relacje z wydarzeń na żywo swoim odbiorcom dzięki kamerom i kontrolerom PTZ firmy Canon.

Dlaczego warto wybrać firmę Canon?

Canon to najlepsza marka w zakresie przetwarzania obrazu od ponad 80 lat. Szeroka gama produktów i rozwiązań sprawia, że jesteśmy największym dostawcą rozwiązań do cyfrowego przetwarzania obrazu dla klientów indywidualnych, B2B i przemysłu – od aplikacji SDK do zastosowań komercyjnych, rządowych i medycznych po profesjonalne aparaty, kamery i obiektywy z niezrównanymi usługami tworzenia kopii zapasowych i pomocy technicznej.

 • Aparaty o wysokiej rozdzielczości

 • Seria znakomitych obiektywów

 • Dostosowane rozwiązania programowe

Powiązane rozwiązania

 • ROZWIĄZANIA DO PRZETWARZANIA OBRAZU

  Fotogrametria 3D

  Fotogrametria 3D to proces dokonywania pomiarów na podstawie zdjęć. Umożliwia to szybkie i łatwe skanowanie, edytowanie oraz odtwarzanie obiektów.

 • ROZWIĄZANIA DO PRZETWARZANIA OBRAZU

  Budka fotograficzna

  Wielofunkcyjne stanowisko do przetwarzania obrazu, które umożliwia szybkie i łatwe robienie zdjęć portretowych na wydarzeniach i imprezach okolicznościowych. Wystarczy zapozować, nacisnąć przycisk i odebrać wydruk – to kwestia sekund.

 • ROZWIĄZANIA DO PRZETWARZANIA OBRAZU

  Usługowe fotografowanie i filmowanie

  Dowiedz się, w jaki sposób branża mody generuje codziennie tysiące robiących duże wrażenie zdjęć produktów – w warunkach, w których szybkość dostaw pozwala wyróżnić się na konkurencyjnym rynku.

 • ROZWIĄZANIA DO PRZETWARZANIA OBRAZU

  Canon Developer Programme

  Na najnowszej stronie wsparcia dla programistów Canon znajdziesz materiały dla twórców oprogramowania, przydatne zarówno do celów biznesowych, jak i do cyfrowego przetwarzania obrazu.

 • Produkty powiązane

  CHCESZ WIEDZIEĆ WIĘCEJ?

  Potrzebujesz dodatkowych informacji?

  Jeśli chcesz szczegółowo zapoznać się z rozwiązaniami biznesowymi firmy Canon, skorzystaj z łącza umożliwiającego kontakt z przedstawicielem firmy Canon i uzupełnij informacje. Skontaktuje się z Tobą członek naszego zespołu ds. B2B w segmencie profesjonalnych produktów do przetwarzania obrazu.