System Therefore™ firmy Canon nagrodzony w kategorii „Automatyzacja procesów obsługi zadań” w rankingu ITRG

Canon Therefore™ nagrodzony w rankingu ITRG, Jarek Jedowski
Canon Camera

Zawsze kiedy planuję poważniejszy zakup, jak np. samochód czy wyjazd wakacyjny szukam informacji o doświadczeniach innych osób z tym samym produktem. Dzięki temu łatwiej dokonać wyboru, kierując się nie tylko tym, co można znaleźć w specyfikacjach technicznych czy broszurach reklamowych.

Podobna sytuacja ma miejsce, gdy wybiera się nowego dostawcę oprogramowania dla firmy, opcji nie brakuje. A wręcz przeciwnie. Tymczasem recenzji w Google dla oprogramowania B2B jest niewiele, a przecież stawka jest często dużo wyższa. W takiej sytuacji naprawdę potrzebne są recenzje i oceny wystawione przez profesjonalnych użytkowników kierowane do profesjonalnych użytkowników.

Dlatego chciałem przywołać nowy raport Software Reviews – oddziału firmy badawczo-doradczej Info-Tech Research Group. Dane dotyczące doświadczeń klientów zebrano właśnie w ramach raportu pt. „Data Quadrant Report on Enterprise Content Management”.

Na podstawie 814 opinii rzeczywistych użytkowników oprogramowania z branży biznesowej i informatycznej, w raporcie oceniono 17 wiodących produktów z obszaru Enterprise Content Management (ECM). Dzięki temu łatwiej jest podjąć właściwą decyzję, szukając lepszych sposobów na zarządzanie dokumentami i procesami biznesowymi.

W swoim raporcie Software Reviews ocenia doświadczenie z oprogramowaniem, opierając się na informacjach profesjonalistów. Ocena obejmuje zadowolenie klientów z samego oprogramowania, ale także doświadczenie pracy klienta z dostawcą.

Bo w końcu w tak konkurencyjnej dziedzinie to nasi klienci decydują o ostatecznej ocenie produktu. Jeśli nie spełnia on ich oczekiwań, a doświadczenie współpracy z nami jest negatywne, przełoży się to niskie zaufanie do naszej oferty na całym rynku.

Dlatego jestem naprawdę dumny, że system do zarządzania dokumentami Therefore™ firmy Canon został wyróżniony przez naszych klientów w kilku obszarach. W efekcie Software Reviews zaklasyfikował Therefore™ jako „lidera” w obszarze systemów elektronicznego zarządzania dokumentami i treścią.

Użytkownicy Therefore™ docenili funkcje konwersji plików, zarządzanie metadanymi i wyszukiwanie, dzięki czemu produkt uplasował się na czele rankingu w tych kategoriach i wygrał w kategorii „Jakość funkcji”!

Prawdziwym wyróżnieniem była dla mnie kategoria „Automatyzacja procesów obsługi zadań”, w której Therefore™ zdobył pierwsze miejsce, wyprzedzając wszystkie inne objęte badaniem rozwiązania komputerowe do zarządzania treścią.

ITRG opisuje tę funkcję jako „zakres i łatwość skonfigurowania działań w systemie tak, aby były wykonywane automatycznie” – a nasi klienci zgadzają się, że oprogramowanie Therefore™ wyróżnia się pod tym względem.

Jak nam się to udało?

System Therefore™ wykorzystuje potężny silnik obsługi zadań, organizując i automatyzując krytyczne procesy biznesowe, co zwiększa wydajność całej organizacji.

Można też zautomatyzować przepływ informacji przychodzących za pomocą funkcji Content Connector, aby dzięki temu sortować i zapisywać dane z obserwowanych folderów, skrzynek pocztowych, pamięci masowej w chmurze itp.

W efekcie Therefore™ zapewnia szybki i sprawny przepływ informacji wraz z bezpiecznym dostępem do nich, ich przechowywaniem, przechwytywaniem, edytowaniem i przetwarzaniem w dowolnym miejscu i o każdym czasie.

Chcesz się przekonać? Odwiedź stronę Therefore™, aby pobrać raport Software Reviews i dowiedzieć się więcej o naszym nagrodzonym produkcie.

Jarek Jedowski Product Marketing Manager, Canon EMEA