Birdwatching brightness
alt text goes here

JASNOŚĆ
LORNETKI

Lornetki Canon charakteryzują się najlepszą jasnością i rozdzielczością i zapewnia wyraźny obraz nawet w warunkach słabego oświetlenia.

Jaki poziom jasności jest najlepszy w Twoim przypadku?

Lornetki Canon mają duży zakres ustawień jasności, dzięki czemu można oglądać najwyraźniejszy obraz w ciągu dnia i po zmroku, a także w nocy podczas oglądania gwiaździstego nieba.

Jaśniejszy obraz w warunkach słabego oświetlenia

Aby uzyskać jeszcze jaśniejszy i wyraźniejszy obraz w warunkach słabego oświetlenia lub nocą podczas oglądania gwiaździstego nieba, warto wybrać jedną z naszych większych lornetek, które są wyposażone w jaśniejsze obiektywy, np. model 15x50 IS AW.

A brighter view in low light

Oglądanie w ciągu dnia

Nasze bardziej kompaktowe lornetki, takie jak modele 8x25 IS i 10x30 IS II, zapewniają wystarczający poziom jasności, aby umożliwić oglądanie wyraźnego obrazu w ciągu dnia, a dodatkowo nie powiększają zbytnio objętości bagażu w podróży.

Daylight viewing

Informacje na temat jasności lornetek

Nasze lornetki są wyposażone w obiektywy o średnicy od 25 mm (np. model 8x25 IS) do 50 mm (np. model 15x50 IS AW). Te ostatnie są najjaśniejsze. Przy takim samym stopniu powiększenia lornetka 10x42 zapewnia dwukrotnie wyższą jasność niż model 10x30. Lornetki 50 mm i 42 mm z większą średnicą źrenicy wyjściowej (wynik dzielenia średnicy obiektywu przez powiększenie) zapewniają jaśniejszy, szerszy i wyraźniejszy obraz, przy czym są większe i cięższe.

Understanding binocular brightness

Znajdź idealną lornetkę dla siebie

Wybierz idealną lornetkę firmy Canon, przeglądając je według przeznaczenia lub typu produktu.