digital photo professional express
alt text goes here

Digital Photo

Professional Express

Pobierz na system IOS

Digital Photo Professional Express

Aplikacja Digital Photo Professional Express (DPP Express)* firmy Canon, stworzona z myślą o procesach związanych z fotografią cyfrową, realizowanych przy użyciu urządzeń mobilnych i bezprzewodowych, umożliwia korzystanie z zaawansowanych funkcji oprogramowania komputerowego DPP firmy Canon na zgodnym urządzeniu iPad. Współpracująca z aplikacją Camera Connect firmy Canon aplikacja Digital Photo Professional Express firmy Canon pozwala na importowanie, przeglądanie i edycję obrazów Canon .CR3 RAW lub JPEG w podróży.

* Uwaga: od października 2019 r. aplikacja Digital Photo Professional Express w wersji 1.2.0 lub nowszej będzie objęta miesięczną opłatą subskrypcyjną. Dodatkowe informacje będą dostępne wkrótce.

Łączność bezprzewodowa

Dzięki aplikacji Camera Connect*, zainstalowanej na zgodnym urządzeniu iPad, można w łatwy sposób, bezprzewodowo, połączyć się z aparatem w celu pobrania z niego obrazów. Obrazy zapisane na karcie pamięci aparatu mogą być pobierane automatycznie, natychmiast po ich zarejestrowaniu. Wówczas istnieje możliwość ich przeglądania, udostępniania lub edytowania przy użyciu aplikacji DPP Express.

camera and app

Pracuj nad swoimi obrazami w podróży

Po zaimportowaniu zdjęć możesz przeglądać, przetwarzać i edytować obrazy w formacie Canon .CR3 RAW i JPEG, w pełnej rozdzielczości, przy użyciu oryginalnego konwertera plików RAW firmy Canon zapewniającego możliwość przetwarzania plików przy zachowaniu najwyższej jakości oraz znakomitym odwzorowaniu kolorów.

using the app

Tworzenie i stosowanie historii edycji

Dzięki funkcji zapisywania wielu historii edycji aplikacja DPP Express umożliwia tworzenie i porównywanie różnych wersji tego samego obrazu. Funkcja ta ułatwia zauważenie różnic i porównywanie efektów lub zmian ustawień na tym samym obrazie, pozwalając na tworzenie do czterech historii edycji, które możesz przeglądać i zapisywać. Aby zastosować ten sam zestaw poprawek w odniesieniu do różnych fotografii, można nawet kopiować i wklejać historie edycji pomiędzy obrazami przy użyciu funkcji Kopiuj i wklej aplikacji DPP Express.

edit histories on app

Pobierz

Aplikację Digital Photo Professional Express można pobrać ze sklepu Apple App Store na zgodne urządzenia z systemem iOS.


Zgodność

Wersja systemu operacyjnego: IOS 11.4
Urządzenia: wszystkie modele urządzenia iPad Pro/iPad (6. generacji)/mini4/Air2 (iPad z minimum 2 GB pamięci RAM) 


Istnieje możliwość zainstalowania aplikacji na urządzeniach iPad pierwszej generacji: mini2/mini3/Air, ale nie pozwalają one na jej obsługę. Nie można zainstalować aplikacji na starszych
modelach wymienionych powyżej urządzeń iPad oraz iPhone/iPod touch

Języki

Japoński, angielski, francuski, niemiecki, włoski, hiszpański, chiński (uproszczony), rosyjski, koreański, turecki, brazylijski portugalski