Ostrzeżenie dotyczące fałszywych sklepów

Otrzymaliśmy sygnały, że istnieje kilkanaście witryn internetowych, na których rzekomo można znaleźć produkty firmy Canon oferowane z 90-procentową (a nawet wyższą) zniżką. Witryny zaprojektowano w taki sposób, aby wyglądały na oficjalne sklepy firmy Canon. Naszym zdaniem mają one oszukańczy charakter, a ich celem jest wyłudzanie od naszych klientów danych osobowych i finansowych. Zalecamy naszym klientom zachowanie dużej ostrożności podczas internetowych zakupów w sklepach Canon i sklepach sprzedawców detalicznych.

Oficjalne sklepy internetowe firmy Canon mają podobną nazwę domeny w całej Europie: https://store.canon.xx.

Ostatnie znaki zależą od kraju, dla którego przeznaczony jest dany sklep. Przykłady: https://store.canon.fr i https://store.canon.co.uk.

Nie masz pewności co do witryny lub chcesz zgłosić fałszywe sklepy? Skontaktuj się z nami

Inne interesujące opcje:

Fraudulent stores -Legal & compliance

Zgodność z prawem

W każdym z wielu krajów, w których prowadzimy działalność, przestrzegamy stosownych przepisów. Tutaj możesz zapoznać się z naszymi oświadczeniami dotyczącymi zgodności z przepisami, wytycznymi i stanowiskiem w różnych sprawach.

Fraudulent stores -Counterfeit

Produkt sfałszowany

Podrobione produkty firmy Canon są trudniejsze do wykrycia, niż Ci się wydaje. I bardziej szkodliwe, niż myślisz. Dowiedz się, jak je rozpoznać.