Inteligentne drukowanie dla osób mających łączność ze światem

Znajdź inspirację. Dzięki 6-elementowemu systemowi atramentów i możliwości drukowania niesamowitych zdjęć bezpośrednio z dowolnego urządzenia wydruki zrobią duże wrażenie. Z myślą o jakości i szybkiej pracy – proste łączenie urządzeń inteligentnych i usług w chmurze dzięki intuicyjnym elementom sterującym.

Emily i fenakistiskop

Szybkie wydruki o wysokiej jakości

Wydruk zdjęcia o wysokiej jakości zajmuje zaledwie kilkadziesiąt sekund. Korzystaj z zalet wysokiej rozdzielczości (nawet 9600 dpi) i z dumą prezentuj swoje wydruki. Prezentuj zdjęcia w bogatej palecie barw lub w trybie monochromatycznym dzięki technologii FINE firmy Canon

Twój proces tworzenia

– Lubię otaczać się obrazami, które dają mi natchnienie. Drukuję je i rozklejam wokół, aby dzielić się swoją twórczością – mówi Emily, artystka, twórczyni ornamentów roślinnych
Seria PIXMA MG7700 pomaga czerpać inspirację z obrazów, bez względu na miejsce ich przechowywania. Postaw na kreatywność i drukuj zdjęcia o wysokiej jakości z aparatu, urządzeń inteligentnych, a nawet z usług w chmurze.

Wydruki o wysokiej jakości dzięki nowym atramentom firmy Canon

Dzięki zastosowaniu 6 kolorów w systemie oddzielnych atramentów można drukować zdjęcia 10 × 15 cm bez obramowania. Wystarczy 21 sekund, aby Twoje obrazy zyskały fizyczną postać. Liczy się wygoda. Wystarczy wymienić tylko atrament w kolorze, który się skończył.
Rozszerzona oferta kolorów, obejmującą szary atrament do tworzenia doskonałych czarno-białych obrazów i specjalny czarny atrament pigmentowy zapewniający wyraźny tekst, daje pewność, że wydruki będą imponujące.

Bezproblemowa łączność między urządzeniem a drukarką

Możliwość drukowania z dowolnego urządzenia sprawia, że tworzenie projektów jest łatwiejsze niż kiedykolwiek. Za pomocą aplikacji Canon PRINT można łatwo skanować i drukować z tabletu lub urządzenia przenośnego. Wbudowany tryb Wi-Fi Direct® tworzy bezprzewodową sieć ad hoc i ułatwia parowanie drukarki z urządzeniem inteligentnym.

Łatwe drukowanie i skanowanie bezpośrednio z chmury

Ożywianie ulubionych zdjęć z Internetu

Uniwersalna drukarka, która upraszcza tworzenie projektów.
Aplikacja Canon PRINT umożliwia drukowanie z dowolnego źródła zapewniającego inspirację. Nieważne, czy korzystasz z Facebooka, Instagramu czy z usług w chmurze – możesz przeglądać pliki z urządzeń przenośnych lub bezpośrednio z drukarki i utrwalać je na wydrukach w ciągu kilkudziesięciu sekund.

Intuicyjny ekran dotykowy firmy Canon

Łatwy dostęp do wszystkich usług w chmurze

Opracowane z myślą o Tobie. Dostęp do usług w chmurze ułatwia intuicyjny panel dotykowy.
Ekran dotykowy o przekątnej 8,8 cm umożliwia szybkie wyszukiwanie najlepszych zdjęć, przeglądanie ich i bezproblemowe drukowanie bez odchodzenia od drukarki.

Dane techniczne

Wystarczy wymieniać atrament po wyczerpaniu

Wystarczy wymieniać atrament po wyczerpaniu

Opcjonalne pojemniki z atramentem o dużej pojemności

Opcjonalne pojemniki z atramentem o dużej pojemności

Bezprzewodowa obsługa i udostępnianie

Bezprzewodowa obsługa i udostępnianie

Drukowanie z i skanowanie do chmury

Drukowanie z i skanowanie do chmury

Aplikacja Canon PRINT Inkjet/SELPY

Aplikacja Canon PRINT Inkjet/SELPHY

Łatwy w obsłudze panel dotykowy

Łatwy w obsłudze panel dotykowy

Duży wyświetlacz dotykowy

Duży wyświetlacz dotykowy

Szybkie połączenie dzięki obsłudze funkcji NFC

Szybkie połączenie dzięki obsłudze funkcji NFC

Wyświetl pełne dane techniczne

Download drivers, software, firmware and manuals.

Product support

Modele z tej serii*

* Niektóre kolory są dostępne tylko w wybranych sklepach.

Akcesoria

Zobacz również...

Poznaj serię domowych drukarek fotograficznych i urządzeń wielofunkcyjnych PIXMA, aby znaleźć odpowiednie rozwiązanie.

MG3650

Korzystając z tego kompaktowego urządzenia wielofunkcyjnego Wi-Fi, można łączyć się bez problemu z urządzeniami inteligentnymi. Korzystaj z szybkiego drukowania, kopiowania i skanowania w wysokiej jakości dzięki funkcji drukowania dwustronnego i opcjonalnym kasetom z atramentem XL.

Seria MG5700

Bezproblemowe drukowanie i skanowanie za pomocą urządzeń inteligentnych i usług w chmurze. To uniwersalne, łatwe w obsłudze, 5-atramentowe urządzenie wielofunkcyjne zapewnia dobrą zabawę przy tworzeniu atrakcyjnych zdjęć i dokumentów.

Seria MG6800

To bardzo wydajne, 5-atramentowe urządzenie wielofunkcyjne jest wyposażone w funkcję Wi-Fi i ekran dotykowy, co ułatwia drukowanie dokumentów i zdjęć bezpośrednio z urządzeń inteligentnych i usług pamięci masowej w chmurze.