Canon Pro Golf Series

CANON PRO
GOLF SERIES

Quiz wiedzy - Canon & Golf

  

Canon to firma za którą stoi wieloletnia tradycja, doświadczenie i szerokie portfolio produktów i rozwiązań konsumenckich oraz biznesowych.

Inspirujemy, pomagamy odkrywać wspólne pasje, usprawniamy codzienną pracę i rozwijamy biznes naszych Klientów!

Golf to nie tylko sport, to także nowa kultura nawiązywania kontaktów biznesowych.
Cieszymy się, że są Państwo z nami...i towarzyszyli nam podczas kolejnej edycji Canon Pro Golf Series!

Po emocjach sportowych zapraszamy do udziału w golfowym Quizie wiedzy.

Prosimy o wybranie jednej poprawnej odpowiedzi.

Pola oznaczone „*” są obowiązkowe

Wprowadź tekst z obrazka

Dziękujemy za udział w naszym quizie.

Błąd podczas wysyłania formularza. Proszę spróbować później.

Administratorem Państwa danych osobowych jest Canon Polska Sp. z o.o., z siedzibą w Warszawie 02 -460, przy ul. Daimlera 2. Dane będą przetwarzane przez Administratora w celu realizacji usługi (organizacji quizu, wyłonienia i nagrodzenia zwycięzców ) i zgodnie z jego polityką prywatności, którą znajdziecie państwo pod adresem: : https://www.canon.pl/privacy-policy/. We wszystkich sprawach związanych z danymi osobowymi prosimy o kontakt na adres: rodo@canon.pl.
Przysługuje Państwu prawo dostępu do treści danych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo sprzeciwu, zażądania zaprzestania przetwarzania i przenoszenia danych, jak również prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie oraz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego, tj. do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.
Canon Polska Sp. z o.o. może powierzyć dane osobowe innym certyfikowanym firmom współpracującym z Canon celem bezpośredniej realizacji usługi a także innym instytucjom upoważnionym z mocy prawa. Udostępnione dane osobowe nie będą podlegały profilowaniu.
Dane osobowe będą przechowywane przez okres niezbędny do realizacji usługi.

Regulamin Quizu pdf