SanDisk and Canon Header

DOŁĄCZ DO Canon Club

WSPÓŁPRACA Z MYŚLĄ O DOSKONAŁYCH ZDJĘCIACH

Mamy wspaniałą wiadomość: firma Canon nawiązała współpracę z firmą Western Digital®, aby zaoferować członkom Canon Club wyjątkowy rabat.

Możesz oszczędzić nawet 25%* na zakupie wybranych produktów, w tym kart SanDisk Extreme PRO® SD i CFexpress™, a także 15% w przypadku wszystkich produktów z katalogu WD® i SanDisk®.

Aby skorzystać z kodu oferty i uzyskać dostęp do jeszcze bardziej ekskluzywnych ofert i materiałów, wystarczy zarejestrować produkt firmy Canon. Wyślemy zaproszenie do udziału w promocji.

* Obowiązuje regulamin kuponów. Szczegółowe informacje można znaleźć na stronie internetowej Western Digital. Firma Canon nie ponosi odpowiedzialności za jakość ani zgodność produktów WD®/ SanDisk® objętych tą promocją. W przypadku jakichkolwiek problemów związanych z unikatowymi kodami należy skontaktować się z firmą Western Digital®.

Oferta ważna od 7 czerwca do 7 września 2024 roku.

Zyskaj dostęp do wyjątkowych korzyści

Rozwijaj swoją kreatywność i zdobywaj punkty na bieżąco, odblokowując wyjątkowe oferty, które są coraz większe i lepsze w miarę postępów.

 • Dołącz do społeczności Canon

  Zainspiruj się i korzystaj z nowej przestrzeni dla podobnie myślących, pełnych pasji twórców — gdzie możesz odkrywać i dyskutować do woli, jednocześnie ucząc się i otrzymując potrzebne wsparcie.

 • Realizuj swoją pasję

  Rozwijaj swoją percepcję, by wykonywać piękne, doskonałe zdjęcia. A im bardziej realizujesz swoją pasję i dzielisz się nią, tym większe są Twoje korzyści i świadczenia.

 • Ucz się od najlepszych

  Udoskonal swoje umiejętności, korzystając z wyjątkowych materiałów, poradników i specjalistycznych warsztatów prowadzonych przez czołowych fotografów, filmowców i twórców — to zapewni Ci przewagę w tworzeniu zdjęć i odbitek.

 • Odblokuj dostęp z informacji wewnętrznych

  Zyskaj dostęp do ekskluzywnych ofert w miarę swoich postępów — w tym ekskluzywnych treści od ambasadorów, możliwości testowania przed zakupem, płatnych wydarzeń oraz zniżek na towary i papier.

Zdobywaj nagrody

Rozwijaj swoje umiejętności, zdobywając punkty za każdy zakup, rejestrację produktu, rezerwację wydarzenia lub subskrypcję. Zacznij wspinać się po trzech dedykowanych poziomach, kumulując korzyści zdobywane w ramach każdego z nich.

 • 1 - 100

  Keep on exploring

  Rozpocznij swoją przygodę i poznaj Canon bliżej — korzystając z poradników wprowadzających i rabatów na produkty.

 • 101 - 350

  Keep on creating

  Pozostań w kreatywnym nurcie i rozwijaj się dzięki wydarzeniom na żywo i warsztatom prowadzonym przez profesjonalistów z branży.

 • 351+

  Keep on mastering

  Opanuj swoje rzemiosło podczas zajęć 1 na 1 z ambasadorami firmy Canon i uzyskaj większe zniżki VIP.

Jak zostać członkiem

 • Zarejestruj produkt

  W przypadku zakupu więcej niż jednego produktu należy zarejestrować je wszystkie, aby zdobyć więcej punktów.

 • Zacznij cieszyć się korzyściami

  Dowiedz się, na jakim jesteś poziomie, i zacznij w pełni wykorzystywać niesamowite zalety programu Canon Club.

 • Dołącz do społeczności

  Zainspiruj się – korzystaj z nowej przestrzeni dla miłośników twórczej pracy o podobnych zainteresowaniach.