Canon Macro Ring Lite MR-14EX II

Macro Ring Lite MR-14EX II

Wydajna lampa błyskowa Macrolite zapewnia kreatywne możliwości oświetlania osobom fotografującym z małej odległości — zarówno w plenerze, jak i w studiu.

Korzyści

  • Lampa błyskowa o pierścieniowej konstrukcji do wszechstronnego oświetlania przy fotografowaniu z małej odległości
  • Duża moc, liczba przewodnia 14 (ISO 100, m)
  • Dwie niezależnie regulowane tuby lampy błyskowej do kreatywnego oświetlania ujęć
  • Modelujące lampy LED ułatwiają komponowanie ujęć i regulację ostrości
  • Szybkie i łatwe w użyciu: sterowanie z poziomu aparatu lub lampy błyskowej

Cechy szczegółowe

Przyjrzyj się dokładniej produktowi Canon Macro Ring Lite MR-14EX II

Kreatywne fotografowanie z lampą błyskową z małej odległości


Lampa błyskowa o pierścieniowej konstrukcji umożliwia jednolite oświetlanie małych obiektów — doskonale nadaje się do fotografowania dzikiej przyrody, np. kwiatów i owadów, i do specjalnych zastosowań naukowych. Pomiar E-TTL II ułatwia precyzyjne określenie ekspozycji lampy błyskowej.

Kreatywna kontrola nad cieniami


Dwie tuby lampy błyskowej można regulować niezależnie (sześciostopniowa regulacja stosunku mocy), co umożliwia stosowanie różnych stylów oświetlania. Równa moc obu tub wyeliminuje cienie, a większa moc jednej z tub pozwala podkreślić fakturę obiektu. Głowicę lampy błyskowej Macro Ring Lite MR-14EX II można obracać wokół obiektywu, dzięki czemu światło z dominującego źródła może padać pod dowolnym kątem.

Wysoka wydajność


Duża moc (liczba przewodnia 14 (ISO 100, m)) umożliwia używanie małych otworów przysłony w celu maksymalnego zwiększenia głębi pola przy fotografowaniu z małej odległości Informacje o temperaturze barwowej są przesyłane do aparatu podczas fotografowania, co pomaga zoptymalizować automatyczny balans bieli.

Integracja z innymi lampami błyskowymi


Lampy błyskowej Macro Ring Lite MR-14EX II można używać jako bezprzewodowej optycznej jednostki głównej w konfiguracji obejmującej kilka lamp błyskowych. Może ona wyzwalać lampy błyskowe Speedlite działające jako jednostki podporządkowane. Jest to przydatne na przykład podczas używania drugiej lampy błyskowej do oświetlania tła.

Innowacyjna, intuicyjna konstrukcja


Lampą błyskową Macro Ring Lite MR-14EX II można sterować za pomocą elementów sterujących w aparacie EOS lub poprzez czytelny wyświetlacz z matrycą punktową. Jasna modulująca lampa błyskowa LED ułatwia regulację ostrości i komponowanie ujęć w słabym świetle. Z kolei ustawienia niestandardowe umożliwiają wprowadzenie własnych ustawień dostosowanych do stylu pracy użytkownika.

Niezawodna praca


Szybkie i ciche ładowanie zapewnia moc w odpowiednim momencie. Lampa błyskowa Macro Ring Lite MR-14EX II jest gotowa do pracy już po 5,5 s od wyzwolenia pełnego błysku. Samoczyszcząca się gorąca stopka z dwutorową transmisją elektroniczną zapewnia odpowiednie połączenie z aparatem.

Dane techniczne produktu

Więcej informacji o produkcie Canon Macro Ring Lite MR-14EX II, jego cechach i możliwościach.