Industrial sector header image

Rozwiązania przemysłowe i funkcjonalne

Od produkcji tapet przez zadruk etui na telefon po stworzenie prototypu za pomocą druku 3D – na dzisiejszym dynamicznym rynku dostawcy usług druku muszą wykazać się elastycznością i stawiać na wszechstronność produkcji. Rozwiązania Canon pomogą Ci być krok przed konkurencją.

Uniwersalne drukowanie

To, co produkujesz, zmienia się z dnia na dzień. Zależy Ci na rozwiązaniach, które nie tylko gwarantują odpowiedni poziom, ale wręcz przewyższają oczekiwania – na rozwiązaniach mogących obsłużyć dowolne zlecenie i na tyle uniwersalnych, że poradzą sobie ze skomplikowanymi opcjami personalizacji i z bardzo niestandardowymi zadaniami. Dzięki ploterom płaskim UV i modułom wykańczania firmy Canon z łatwością możesz spełniać potrzeby klientów i oferować specjalistyczne, niszowe usługi.

Poznaj najnowsze informacje z branży

Think Creative Guide

Przewodnik Think Creative

Zapoznaj się z naszym przewodnikiem THINK Creative. Poznaj najowsze trendy w branży kreatywnej i dowiedz się więcej na temat znaczenia druku w tym sektorze.

Digital print in industry

Druk cyfrowy w przemyśle

Przemysł drukarski przechodzi przemianę u progu okresu wzrostu rynku druku cyfrowego. Dowiedz się, w jaki sposób firma Canon może pomóc dostawcom usług druku zareagować na tę nową, atrakcyjną szansę dla przemysłu.

Manufacturing your future with digital print

Produkcja przyszłości dzięki drukowi cyfrowemu

Branża druku cyfrowego rozwija się dynamicznie, a w obszarze produkcji istnieją innowacyjne zastosowania, które mogą jednocześnie zachwycić klientów i zwiększyć przychody.

Dowiedz się, jak firmy podobne do Twojej, skorzystały na współpracy z Canon

Odkryj produkty, które wspierają rozwój Twojego biznesu

ProJet 660Pro Default.jpg

ProJet 660 Pro

Drukarka ProJet® 660Pro tworzy oszałamiająco piękne, pełnokolorowe elementy. Dzięki jednej z największych dostępnych szybkości drukowania możesz zmienić swoje pomysły w fotorealistyczne modele koncepcyjne i prototypy w kilka godziny przy niskim koszcie za element.

Flatbed Printers for Industrial Applications

Plotery płaskie do zastosowań przemysłowych

Aplikacje druku przeznaczone dla branż spoza sektora reklamowego, takich jak przemysł i zastosowania specjalne.

Arizona_6170_XTS_Default.jpg

Arizona 6170 XTS

Przeznaczona do druku wielkonakładowego i łatwy w obsłudze ploter płaski serii Arizona 6100, zapewnia wysoce produktywne drukowanie na sztywnych nośnikach i wyznacza nowe standardy w dziedzinie jakości druku, wszechstronności zastosowań i niezawodności.