ARTYKUŁ

Zarządzanie zgodnością z przepisami za pomocą technologii cyfrowej

Zabezpiecz swoją firmę w zmieniającym się środowisku prawnym

Pobierz przewodnik

Funkcjonowanie w ramach zmieniającej się sytuacji prawnej: strategie umożliwiające sprostanie rosnącym wyzwaniom dot. zgodności w zakresie P2P

Zapoznaj się z przewodnikiem firmy Canon, dzięki któremu działania podejmowane przez Twoją firmę będą przejrzyste, odpowiedzialne i bezpieczne

Pobierz przewodnik

Man presents financial information to meeting

Wykorzystanie technologii cyfrowej w celu zapewnienia zgodności z przepisami finansowymi

Działy finansowe zmagają się obecnie z rosnącą presją, od wymogów dotyczących audytów po działania wynikające z rozporządzenia RODO. Z uwagi na złożoną i stale zmieniającą się sytuację prawną nie mogą one pozwolić sobie na błędy.

Tradycyjne metody związane z obiegiem papierowych dokumentów sprawiają, że proces ten jest bardziej skomplikowany i trudny do zarządzania, a ponadto generuje ryzyko w odniesieniu do zgodności z przepisami. W jaki sposób wprowadzenie technologii cyfrowej i automatyzacji może zmienić sposób realizacji procesów – od zarządzania przepływami pieniężnymi po przetwarzanie faktur?

Pobierz przewodnik, dzięki któremu działalność Twojej firmy może stać się bardziej przejrzysta, bezpieczniejsza i zgodna z przepisami.

Powiązane rozwiązania

Odkryj nowe możliwości

Dowiedz się, jak Twoja firma może zwiększyć wydajność procesów P2P i zadbać o zgodność z przepisami

Skontaktuj się z nami