Canon Camera
Nowość

Moduł kontroli

Moduł kontroli do urządzeń Canon imagePRESS C10010VP

Wyeliminuj ręczne sprawdzanie wydruków w przypadku urządzeń z serii imagePRESS C10010VP dzięki dokładnej, automatycznej weryfikacji jakości każdej strony.

 • Wykrywanie usterek

  o średnicy 0,2 mm

 • 64 regulowane strefy

  do niestandardowej kontroli poszczególnych stron

 • 9 poziomów czułości

  Możliwość regulacji w przypadku każdej strefy kontroli

 • Doskonałej jakości wydruki bez konieczności ręcznego sprawdzania

  Moduł kontroli monitoruje każdą wydrukowaną stronę pod kątem występowania wad, takich jak zabrudzenia, zniekształcenia i smugi, a ponadto umożliwia usuwanie wadliwych stron i automatyczne ponawianie drukowania, dzięki czemu można zachować spójną jakość bez potrzeby przeprowadzania czasochłonnych, bo manualnych, więc i kosztownych procesów kontrolnych.

  Zawsze doskonałe wydruki

  Moduł kontroli jest bardzo dokładny i wykrywa niedoskonałości o wielkości nawet 0,2 mm bez spowalniania drukowania. Dzięki temu każda strona jest zawsze wolna od wad.

  Oszczędność czasu dzięki automatycznemu ponawianiu drukowania

  Strony, które nie spełniają kryteriów kontroli, mogą być automatycznie usuwane i ponownie drukowane w celu zapewnienia wysokiej jakości wydruków – wszystko bez ręcznej interwencji.

  Optymalizacja dokładności, wykorzystania zasobów i wydajności poprzez określenie priorytetowych obszarów kontroli

  Użytkownicy mogą skonfigurować nawet 64 strefy na każdej stronie i przypisać do nich jeden z dziewięciu poziomów czułości. Na przykład w odniesieniu do logo firmy można ustawić wyższy standard jakości, a względem obrazów tła – mniej rygorystyczne wymagania. Zapobiega to marnowaniu zasobów na ponowny wydruk, ale nie kosztem ważnych szczegółów.

  Usprawnienia bez kompromisów

  Kontrola ręczna zazwyczaj wymaga od wysoko wykwalifikowanego operatora poświęcenia czasu na sprawdzenie każdej strony pod kątem usterek – to kosztowny proces, który dodatkowo może skutkować błędami ludzkimi. Tym procesom może zająć się moduł kontroli. Przełoży się to na oszczędność czasu i dokładność.
  Dowiedz się więcej

  Powiązane produkty i rozwiązania

 • Zaawansowane moduły automatyzacji

  Moduły automatyzacji do urządzeń imagePRESS C10010VP

  Zapewnia spójność kolorów i wysoką jakość wydruków i umożliwia automatyczną kontrolę jakości, co przekłada się na oszczędność czasu i kosztów dot. ręcznej kontroli i regulacji.

 • Moduł wykrywania

  Moduł wykrywania do urządzeń imagePRESS C10010VP

  Zadbaj o spójne rezultaty na każdej stronie. Moduł wykrywania automatycznie ustawia i monitoruje pasowanie przód-tył i tonację kolorów przed drukowaniem i w jego trakcie. Nieustannie dostosowuje parametry pracy w celu zapewnienia zgodności z ustawieniami zadania.

 • Seria imagePRESS C10010VP

  Seria imagePRESS C10010VP jest przeznaczona dla środowisk druku wysokonakładowego, w których ma zostać zwiększona liczba wydruków, rozszerzony zakresu zastosowań, poprawiona jakość i zwiększone zyski.

 • Chcesz uzyskać więcej informacji o tym produkcie?