Canon Camera
Nowość

Zaawansowane moduły automatyzacji

Zaawansowane moduły automatyzacji

Dla serii imagePRESS C10010VP

Zapewnianie niezmiennie wysokiej jakości wydruków bez konieczności przeprowadzania ręcznej kontroli i regulacji

Zapewnienie jakości w środowiskach druku produkcyjnego jest często praco i czasochłonne – wymaga poświęcenia wielu godzin na kontrolę, ręczne regulacje i ponowne drukowanie. Seria imagePRESS C10010VP obsługuje dwa dodatkowe moduły automatyzacji, które ułatwiają pracę użytkowników.

Automatyzacja regulacji pasowania i tonacji kolorów przed rozpoczęciem drukowania

Skonfigurowanie tonacji kolorów i pasowania przód-tył przed drukowaniem może znacznie zwiększyć wydajność pracy. Moduł wykrywania ogranicza konfigurację przed rozpoczęciem drukowania do jednego kliknięcia.

Utrzymywanie ustawień kolorów i pasowania podczas drukowania

Moduł wykrywania w trybie ciągłym monitoruje tonację kolorów i pasowanie w przypadku każdej strony podczas jej drukowania. Przekazuje do mechanizmu informacje o regulacji ustawień w celu zachowania spójności.

Dbanie o doskonały wygląd każdej strony

Moduł kontroli sprawdza każdy arkusz pod kątem kurzu, plam, smug i innych wad. Poziom dokładności można wyregulować. Jeśli zachodzi taka potrzeba, moduł automatycznie ponawia drukowanie wadliwych stron, aby zapewnić komplet doskonałych wydruków.

Sensing Video

Poznaj moduły automatyzacji pracy serii imagePRESS C10010VP

Dodatkowe moduły automatyzacji firmy Canon umożliwiają zaawansowaną kontrolę jakości z myślą o najwyższych standardach drukowania.

Przeczytaj broszurę

Dowiedz się, co mogą robić urządzenia imagePRESS C10010VP i opcjonalne moduły zaawansowanej automatyzacji.

Powiązane produkty i rozwiązania

 • Seria imagePRESS C10010VP

  Seria imagePRESS C10010VP jest przeznaczona dla środowisk druku wysokonakładowego, w których ma zostać zwiększona liczba wydruków, rozszerzony zakresu zastosowań, poprawiona jakość i zwiększone zyski.

 • Moduł kontroli

  Moduł kontroli do urządzeń imagePRESS C10010VP

  Utrzymuj stałą jakość bez konieczności poświęcania czasu i środków na ręczne kontrole. Moduł kontroli automatycznie monitoruje każdą wydrukowaną stronę pod kątem błędów, takich jak zabrudzenia, zniekształcenia i smugi, a ponadto umożliwia usuwanie wadliwych stron i automatyczne ponawianie drukowania.

 • Moduł wykrywania

  Moduł wykrywania do urządzeń imagePRESS C10010VP

  Zadbaj o spójne rezultaty na każdej stronie. Moduł wykrywania automatycznie ustawia i monitoruje pasowanie przód-tył i tonację kolorów przed drukowaniem i w jego trakcie. Nieustannie dostosowuje parametry pracy w celu zapewnienia zgodności z ustawieniami zadania.

 • Chcesz uzyskać więcej informacji o tym produkcie?