Canon Red Label Zero FSC®

Papier całkowicie neutralny pod względem emisji CO2, przeznaczony dla sektora AECM (architektura, inżynieria, budownictwo i produkcja). Nasz neutralny pod względem emisji dwutlenku węgla papier umożliwia drukowanie w wysokiej jakości i ułatwia realizację celów zrównoważonego rozwoju. Zapoznaj się z naszą broszurą, aby dowiedzieć się więcej o cechach i zaletach papieru Red Label Zero.

Hero_RedLabelZero 16-9.jpg

OMÓWIENIE

Wnieś większy wkład w zrównoważony rozwój dzięki papierowi Red Label Zero

Jak papier Red Label Zero firmy Canon może pomóc zmniejszyć emisję dwutlenku węgla i zapewnić wysokiej jakości wydruki projektów z sektora AECM

Czy wiesz, że przemysł budowlany odpowiada za 39% światowej emisji dwutlenku węgla na świecie1? Jest to duże wyzwanie dla sektora AECM, który już na etapie projektowania musi przyjąć zrównoważone rozwiązania, takie jak stosowanie odpowiednich nośników druku i drukarek cyfrowych, w celu osiągnięcia celów ekologicznych. Firma Canon oferuje rozwiązanie: Red Label Zero, pierwszy technologiczny, neutralny pod względem emisji dwutlenku węgla papier wielkoformatowy dla przemysłu AECM, dostarczany w sposób całkowicie neutralny pod względem emisji CO2. Jest on objęty certyfikatami FSC, EU Ecolabel i Climate Partner. Papier Red Label Zero jest dostępny w gramaturze 75 g/m² – w 30 wariantach. Można go zamawiać w wersji z opakowaniem lub bez opakowania.

Infographic landscape-19-9.png

Ekologiczne drukowanie dzięki papierowi Red Label Zero

Red Label Zero to neutralny pod względem emisji CO2 papier, który ułatwia realizację celów zrównoważonego rozwoju. Dążymy do zmniejszenia emisji CO2 w każdym aspekcie produkcji i transportu. Zapoznaj się z tą infografiką.

Papier z certyfikatem FSC do druku zgodnego z zasadami zrównoważonego rozwoju

Papier Red Label Zero firmy Canon jest neutralny pod względem emisji dwutlenku węgla, oraz pochodzi z odpowiedzialnych i zrównoważonych źródeł. Jest objęty certyfikatem FSC (Forest Stewardship Council), światowego lidera w dziedzinie ochrony lasów.

johannes-plenio-Z6E4rJemy24-unsplash 3-2__Block 2.jpg
Jan Nabuurs 25-7-2019 3-2_Block 3.jpg

Dlaczego warto wybrać papier Red Label Zero?

Red Label Zero to nośniki neutralne pod względem emisji dwutlenku węgla, które ułatwiają tworzenie wysokiej jakości wydruków, redukowanie emisji CO2 i wspieranie zweryfikowanych projektów dotyczących klimatu. Pomaga również w realizacji celów dot. zrównoważonego rozwoju i poprawie konkurencyjności w sektorze AECM.

  1. SAP. (2021, August 25). The Construction Industry Is Getting Greener: Why, How, and What’s Changing. Forbes.

Chcesz dowiedzieć się, jak papier Red Label Zero może pomóc Twojej firmie? Dowiedz się więcej tutaj.

Zamów już teraz:

Wybierz kraj zamieszkania, aby rozpocząć:
Jeśli Twój nie jest wyświetlany, wyślij wiadomość na adres supplies@canon-europe.com.

Właściwy nośnik do swojej drukarki znajdziesz w docelowej internetowej bazie danych zgodności nośników.

Dodatkowe informacje

Kontakt

Poznaj papier Red Label Zero, który zmniejsza emisję dwutlenku węgla i zapewnia wyjątkowe rezultaty. Wnieśmy swój wkład w ekologię.