Canon i Bourg Dni Książki 2019

Automatyczna linia do druku książek w oprawie miękkiej


Prezentacja kompleksowego rozwiązania
do cyfrowej produkcji książek

Pod koniec maja w łódzkim ośrodku Campoverde wspólnie z firmą Akonda zorganizowaliśmy warsztaty, podczas których prezentowane były najnowsze systemy druku i urządzenia do ich uszlachetniania. Była to okazja, aby po raz pierwszy w tej części Europy zobaczyć w akcji urządzenie Océ VarioPrint 6330 TITAN, zintegrowane z oklejarką C.P. Bourg. Zestaw ten pozwala na wydrukowanie i automatyczne oprawienie nawet jednego egzemplarza wybranego tytułu w przystępnej cenie. 

Zaprezentowane urządzenia stanowią odpowiedź na potrzeby zmieniającego się rynku druku książek. Dawno minął bowiem czas, kiedy jeden tytuł produkowano w wielotysięcznych czy milionowych nakładach. Obecnie rynek coraz bardziej się rozdrabnia, nakłady maleją, a czytelnicy oczekują jak najszerszej oferty. Więcej informacji w Przewodniku do pobrania: "Think Books. To nie jest koniec książki".

Obejrzyj relację

Obejrzyj relację z warsztatów

Obejrzyj film

Mamy odpowiedź na zmieniające się potrzeby i wyzwania współczesnego rynku druku książek. To rozwiązania, które zaprezentowaliśmy podczas spotkania:

- Po raz pierwszy w naszej części Europy – druk przy użyciu VP6320 zintegrowany z urządzeniem do docinania arkusza z maksymalnego formatu do druku dwoma lub czterema użytkami z oklejarką do oprawy miękkiej C.P. Bourg 

- Druk aplikacji dla rynku dziełowego i reklamowego, a w szczególności: kalendarzy trójdzielnych, zaproszeń, wizytówek, kopert, materiałów personalizowanych 

- Jedyne na rynku rozwiązanie do automatycznego klejenia kalendarzy trójdzielnych z główką Cal One 1000

Premiera! Poznaj nową serię urządzeń Canon.

imagePRESS C910, C810 i C710 osiągają najwyższą na rynku prędkość druku, odpowiednio 90, 80 i 70 obrazów na minutę. Wsparcie dla szerokiej gamy aplikacji obejmuje druk na mediach o gramaturze nawet 350g/m2. Możliwość druku bannerów o długości 1300 mm to niemal dwukrotnie lepszy wynik niż poprzedniej serii urządzeń, dzięki czemu klienci mogą rozszerzyć zakres usług o nowe produkty, od obwolut książek czy plakatów, po czterokrotnie składane ulotki.

Dowiedz się więcej

Pozostałe rozwiązania

Rynek wydawniczy w soczewce

Zmiany na rynku wydawniczym. Prognozy, analizy, komentarze ekspertów Canon na temat branży druku

POBIERZ PRZEWODNIK

A woman in a check shirt looks at her smartphone and a man wearing a hoodie and white earphones reads a book on a train

   

Dowiedz się, jak technologia druku cyfrowego firmy Canon pozwala tworzyć nowe źródła przychodów

Skontaktuj się z nami

Polityka prywatności
  • Najszybciej jak to możliwe
  • 10:00 - 11:00
  • 11:00 - 12:00
  • 12:00 - 13:00
  • 13:00 - 14:00
  • 14:00 - 15:00
  • 15:00 - 16:00
  • 16:00 - 17:00
  • +48

Zostaw nam swoją wiadomość. To pomoże nam lepiej przygotować się do rozmowy.

Dziękujemy

Nasz konsultant oddzwoni do Ciebie

[TIME]

Do usłyszenia

Przepraszamy

Błąd