Canon imageFORMULA ScanFront 330

imageFORMULA ScanFront 330

Kompaktowy i niezawodny kolorowy skaner sieciowy, który zwiększa wydajność i redukuje koszty IT dzięki szybkiej i łatwej obsłudze, centralnej administracji i płynnej integracji z firmowymi aplikacjami i obiegiem dokumentów

Korzyści

 • Elegancka, niewielka konstrukcja
 • Szybkie, niezawodne skanowanie
 • Łatwa obsługa dzięki personalizowanym przyciskom zadań
 • Redukcja kosztów IT dzięki zdalnemu zarządzaniu i integracji z siecią
 • Zaawansowane funkcje zabezpieczeń
 • Łatwe dostosowywanie w dzięki pakietowi SDK

Cechy szczegółowe

Przyjrzyj się dokładniej produktowi Canon imageFORMULA ScanFront 330

Wysoka szybkość i niezawodność skanowania


Kompaktowe urządzenie ScanFront 330 usprawnia obieg dokumentów i obniża koszty dzięki wydajnej prędkości nawet do 30 str./min. Użytkownicy mogą szybko wysyłać dokumenty do różnych odbiorców w całej sieci, a także do wielu odbiorców jednocześnie. Nowo zaprojektowany mechanizm rolki podającej i prosty przebieg papieru zapewniają użytkownikom niezawodność w skanowaniu dokumentów różnych typów, od grubego/cienkiego papieru, poprzez karty, dokumenty o długości 1 m, dokumenty formatu A3 (w trybie Folio), aż po karty wytłaczane.

Obsługa przyjazna dla użytkownika


Skanowanie urządzeniem ScanFront 330 jest łatwe i wygodne. Intuicyjny, kolorowy ekran dotykowy o wysokiej rozdzielczości i przekątnej 8,4 cala oraz przyciski zadań z możliwością personalizacji umożliwiają szybką i precyzyjną dystrybucję plików do różnych lokalizacji, takich jak poczta e-mail, folder sieciowy, FTP, USB, faks i druk. Użyteczne funkcje, które pozwalają oszczędzać czas, obejmują opcję wysyłania e-mail do siebie umożliwiającą użytkownikom szybkie wysyłanie dokumentów pod własny adres e-mail, a także opcję faksowania ad hoc umożliwiającą wprowadzanie danych adresatów faksu podczas skanowania.

Wygodne zarządzanie zdalne


Konfigurowanie skanerów ScanFront 330 i zarządzanie nimi jest nieskomplikowane. Urządzenia te pozwalają obniżyć koszty IT. Aby dodać skaner do sieci nie są wymagane żadne dodatkowe urządzenia ani oprogramowanie. Można z niego korzystać bez konieczności instalowania oprogramowania serwera. Po podłączeniu informatyk może zdalnie aktualizować, wykonywać kopie zapasowe i przywracać wiele urządzeń poprzez prosty interfejs przeglądarki internetowej lub jednocześnie przez narzędzie administracyjne ScanFront.

Bezproblemowa integracja


Możliwa jest bezproblemowa integracja z firmowymi aplikacjami. Pliki indeksów metadanych (w formacie CSV lub XML) mogą być przesyłane z każdym skanem, a informacje w nich zawarte mogą być używane do nazywania plików obrazów, co ułatwia klasyfikację w systemach typu back office. Dodatkowo dostępny jest pakiet SDK dla programistów, w tym w wersji internetowej, który umożliwia uruchamianie oprogramowania ScanFront na oddzielnych serwerach w sieci/w chmurze. Zapewnia to programistom i działom IT o wiele szersze możliwości integracji i tworzenia własnych zintegrowanych i zindywidualizowanych rozwiązań dla potrzeb aplikacji biznesowych.

Trwałe bezpieczeństwo


W urządzeniu ScanFront 330 zastosowano zestaw zaawansowanych funkcji zabezpieczeń, które zapewniają użytkownikom pełną kontrolę nad dostępem do informacji, zarządzaniem nimi i rozpowszechnianiem ich. Obejmują one identyfikowanie urządzeń poprzez weryfikację loginu i hasła oraz funkcję automatycznego wylogowania po upływie określonego czasu bezczynności. Ograniczenia dla konkretnych użytkowników i monitorowanie aktywności użytkowników mogą podlegać centralnej administracji, a szyfrowanie PDF i ochrona hasłem pozwalają bezpiecznie wysyłać dokumenty, co umożliwia bezpieczne przeglądanie, edycję i druk.

Dane techniczne produktu

Więcej informacji o produkcie Canon imageFORMULA ScanFront 330, jego cechach i możliwościach.

Scanning speed A4 (single sided)

Prędkość skanowania dokumentów w formacie A4 (jednostronnie)

Automatic document feeder

Automatyczny podajnik dokumentów

Up to 3,000 sheets per day

Do 3000 arkuszy dziennie

Intelligent network scanning

Zaawansowane skanowanie sieciowe

8.4” touch screen

Ekran dotykowy o przekątnej 8,4 cala

Double-sided scanning

Skanowanie dwustronne

Scan to Folder

Skanowanie do folderu

Scan to FTP

Skanowanie do serwera FTP

Scan to email

Skanowanie do wiadomości e-mail

Scan to USB memory

Skanowanie do pamięci USB

Scan to printer

Skanowanie do drukarki

Scan to FAX

Skanowanie do faksu

 • Skaner

 • Dokumentacja

 • Płyta instalacyjna

 • Zasilacz sieciowy

 • Przewód zasilający

 • Rolka podawania

Dołączone oprogramowanie

Narzędzie administracyjne ScanFront

Narzędzie administracyjne umożliwia zarządzanie kilkoma skanerami ScanFront jednocześnie. Użytkownik może sprawdzić aktualny stan skanerów ScanFront dostępnych w sieci, skonfigurować ustawienia, zarządzać użytkownikami oraz tworzyć i przywracać kopie zapasowe danych.

ScanFront Administration tool
ScanFront service software

Oprogramowanie ScanFront Service

Oprogramowanie ScanFront Service firmy Canon usprawnia obsługę funkcji sieciowych skanera ScanFront. Oprogramowanie można skonfigurować tak, aby wysyłało zeskanowane materiały do tych lokalizacji w sieci, do których nie można przesyłać danych bezpośrednio ze skanera. Przykład:

•  Miejsce docelowe w innym segmencie sieci
•  Drukarki w sieci
•  Foldery udostępnione w komputerze określonym za pomocą adresu IP
•  Niektóre urządzenia NAS (urządzenia pamięci masowej podłączane sieciowo)

Zestaw SDK (Software Developer Kit)

Program Business Solutions Developer Programme (BSDP) daje dostęp do informacji technicznych ułatwiających programowanie aplikacji do gamy produktów firmy Canon dla klientów biznesowych. Więcej informacji na temat naszych zestawów SDK można znaleźć na stronie internetowej Canon Developer Programme.

Easy Scanning

Zgodność z platformą uniFLOW

Dzięki obsłudze sieciowych skanerów dokumentowych ScanFront firmy Canon przez platformę uniFLOW procedury skanowania/rejestrowania są ulepszone, a flota urządzeń firmy Canon zapewnia większe możliwości. Kompaktowa konstrukcja i bardzo niezawodny podajnik dokumentów sprawiają, że skaner ScanFront można umieścić w miejscu, w którym jest on najbardziej potrzebny, aby efektywniej rejestrować wiele rodzajów dokumentów.