Dla biznesu

Przygotowanie zadań druku


Océ PRISMAprepare

Océ PRISMAprepare

Dzięki uniwersalnemu oprogramowaniu Océ PRISMAprepare profesjonalne drukarnie mogą przygotowywać doskonałe dokumenty wydajniej i z większym zyskiem.


Océ DocSetter

Océ DocSetter

Oprogramowanie Océ DocSetter jest wykorzystywane w środowiskach korporacyjnych i druku produkcyjnego do przyspieszenia procesu przygotowania zadań do druku i skanowania oraz do konwersji danych. Zapewnia wysoką jakość i prędkość druku i archiwizacji. To oprogramowanie do zarządzania dokumentami jest bardzo wydajne, dzięki doskonałemu interfejsowi użytkownika, ogromnej elastyczność i wysokiemu poziomowi automatyzacji.


Océ PRISMAproduction

Océ PRISMAproduction

Océ PRISMAproduction Server to wysoko wydajny system zarządzania przepływem prac w środowisku obsługującym druk transakcyjny, druk materiałów do marketingu bezpośredniego oraz druk zadań wydawniczych, np. książek. Ten serwer dostarcza ujednoliconej platformy dla druku średnio i wysoko nakładowego na różnych drukarkach Océ oraz innych producentów. Ten profesjonalny system buforowania obejmuje także duży zakres funkcji do obsługi prac związanych z konwersją danych i przygotowaniem do druku.


Océ PRISMAproduction Host

Océ PRISMAproduction Host

Wzmocnij wydajność wybierając jeden lub kilka modułów serwera Océ PRISMAproduction Host.


Océ TrueProof

Océ TrueProof

Océ TrueProof to system proofingu ekranowego WYSIWYG pełniący funkcję wirtualnej drukarki. Poprawia i usprawnia proces przygotowania do druku. Można wyświetlać podgląd obrazów znajdujących się na stronie i sprawdzać odwzorowanie szczegółów, w razie potrzeby również pikseli, przed rozpoczęciem drukowania. Co więcej, uwzględniono również zmaksymalizowane dopasowywanie kolorów — system TrueProof można rozszerzyć o opcjonalne moduły, które umożliwiają wykonywanie kolorowych wydruków próbnych dokumentów w postaci drukowanej lub wirtualnej. Jest to kompletne rozwiązanie do korekty podczas cyfrowego druku produkcyjnego w kolorze.

spacer
					image

Gama produktów

Océ PRISMAprepare 6.1
Océ DocSetter
Océ PRISMAproduction server
Océ PRISMAproduction Host
Océ TrueProof