Canon i-SENSYS LBP6020

i-SENSYS LBP6020

Zminiaturyzowana i przystępna cenowo laserowa drukarka monochromatyczna, idealna do użytku osobistego. To energooszczędne urządzenie, drukujące wysokiej jakości materiały i niewymagające prac konserwacyjnych, jest łatwe w użyciu i wyjątkowo ciche.

Korzyści

  • Niewielka konstrukcja pozwala zaoszczędzić miejsce
  • 18 stron na minutę, czas wydruku pierwszej strony: 7,8 sekund
  • Energooszczędność
  • Niski poziom hałasu
  • Uniwersalna kaseta pozwalająca wyeliminować konserwacje

Cechy szczegółowe

Przyjrzyj się dokładniej produktowi Canon i-SENSYS LBP6020

Niewielkie wymiary i oszczędność miejsca


Ta niewielka i przystępna cenowo monochromatyczna drukarka laserowa, mieszcząca się swobodnie na biurku, idealnie nadaje się do użytku osobistego. Eleganckie, nieduże urządzenie o wymiarach 359 x 249 x 198 mm (szer. x gł. x wys.) wyposażone jest w wysuwaną pokrywę tacy papieru.

Wydajność i doskonałe parametry


Wykorzystaj w swojej pracy drukarkę o prędkości 18 str./min. Technologia krótkiego czasu wydruku pierwszej kopii, opracowana przez firmę Canon, zapewnia wydruk pierwszej strony w zaledwie 7,8 sekund, co pozwala szybko wrócić do swoich zajęć bez zbędnego oczekiwania na wydruk.

Doskonała jakość druku laserowego


Rozdzielczość druku do 2400 x 600 dpi z funkcją automatycznego wyostrzania obrazu gwarantuje uzyskanie doskonałej jakości wydruku, charakteryzującego się ostrym tekstem i wyraźną grafiką. Nasz specjalnie opracowany toner MS (Magnetic Spherical) zapewnia optymalne rezultaty podczas drukowania każdej strony.

Wydajność i niski poziom hałasu


Ta energooszczędna drukarka zużywa zaledwie 0,8 W w trybie uśpienia. Wygodny, umieszczony z przodu wyłącznik zasilania ułatwia wyłączanie urządzenia, jeszcze bardziej ograniczając koszty energii. Dzięki unikalnej konstrukcji silnika, opracowanej przez firmę Canon, urządzenie i-SENSYS LBP6020 pozostaje bezgłośne w trybie gotowości i zaskakująco cicho pracuje, pozwalając użytkownikowi skupić się bez przeszkód na własnej pracy.

Kaseta uniwersalna


Uniwersalna, nadająca się do recyklingu kaseta pozwala ograniczyć czynności konserwacyjne i zapewnia niezmiennie wysoką jakość druku. Wymiana kompaktowej kasety na oryginalną laserową kasetę firmy Canon, obejmującą toner, bęben i elementy czyszczące, zajmuje kilka sekund i sprawia, że drukarka jak nowa.

Nagrody

Dane techniczne produktu

Więcej informacji o produkcie Canon i-SENSYS LBP6020, jego cechach i możliwościach.

High print quality

Wysoka jakość druku

Canon Advanced Printing Technology

CAPT (Canon Advanced Printing Technology – technologia zaawansowanego drukowania firmy Canon)

USB connection

Połączenie USB