Canon i-SENSYS FAX-L3000IP

i-SENSYS FAX-L3000IP

Ten wydajny laserowy faks z zawansowanymi funkcjami faksowania, kopiowania i drukowania idealnie sprawdza się w przypadku konieczności drukowania dużych ilości dokumentów. Opcjonalna funkcja wysyłania SEND zwiększa wydajność i kompatybilność urządzenia.

Korzyści

  • Faks Super G3
  • Standardowa pamięć o pojemności 1500 stron*
  • Wbudowana karta sieciowa i obsługa języka PCL 5e/6
  • Maksymalna pojemność do 1100 arkuszy papieru po zainstalowaniu opcjonalnej kasety
  • Bezpieczeństwo: zarządzanie identyfikatorami
  • 22 kopie/str./min (format A4)
  • Podajnik ADF do druku dwustronnego o pojemności 50 stron (45 obr./min/A4)
  • Opcjonalna funkcja wysyłania SEND**

Cechy szczegółowe

Przyjrzyj się dokładniej produktowi Canon i-SENSYS FAX-L3000IP

Szybkie, wydajne faksowanie


Ten wytrzymały faks oferuje najwyższą wydajność pracy w dużych przedsiębiorstwach. Modem Super G3 faksu umożliwia transmisję pojedynczej strony dokumentu w czasie 3 sekund*, co pozwala na oszczędność kosztów rachunków telefonicznych. Istnieje możliwość jednoczesnego odbierania kilku faksów bez blokowania linii telefonicznej, co pozwala zaoszczędzić dodatkowy czas.

Drukowanie i kopiowanie


Wykorzystaj zalety profesjonalnej jakości drukowania i kopiowania z szybkością 22 kopii (stron)/min (format A4). Pierwsza kopia pojawia się w czasie poniżej 13 sekund, a czas rozgrzania po wyjściu z trybu uśpienia jest bliski zeru, co zapewnia szybki wydruk pierwszej kopii.

Automatyczne drukowanie dwustronne i podawanie dokumentów


Automatyczne dwustronne faksowanie, kopiowanie i drukowanie zwiększa wydajność urządzenia i zmniejsza koszt papieru. Automatyczny podajnik dokumentów do druku dwustronnego o pojemności 50 arkuszy umożliwia skanowanie z szybkością 45 obrazów na minutę (format A4). Zapewnia również możliwość skanowania dokumentów w formacie A3 (tylko druk jednostronny).

Wbudowana funkcja drukowania sieciowego


Opcjonalna funkcja drukowania sieciowego umożliwia wydajne drukowanie w sieci i faksowanie dokumentów z komputera do wszystkich użytkowników dostępnych w sieci. Zdalny interfejs użytkownika umożliwia łatwe monitorowanie stanu urządzenia. Obsługa języka PCL5e/6 zapewnia zgodność z wszystkimi dostępnymi środowiskami PCL.

Opcjonalna funkcja wysyłania SEND


Dzięki opcjonalnej funkcji wysyłania SEND urządzenie FAX-L3000IP może pełnić rolę centralnego koncentratora służącego do udostępniania cyfrowych dokumentów w obrębie biura, co pozwoli na usprawnienie procesów drukowania i zwiększenie wydajności pracy. Użytkownicy mogą skanować dokumenty w kolorze bezpośrednio do wiadomości e-mail, serwera sieciowego (SMB oraz FTP) czy faksu internetowego. Funkcja przekazywania faksów umożliwia przekazywanie ich kolejnym odbiorcom w sposób automatyczny lub według określonych kryteriów.

Pojemny zestaw podajników arkuszy


Standardowy zestaw podajników obejmuje kasetę na 500 arkuszy oraz podajnik uniwersalny na 100 arkuszy. W celu sprostania potrzebom nawet najbardziej wymagających zastosowań opcjonalna 500-arkuszowa kaseta pozwoli zwiększyć pojemność do 1100 arkuszy papieru.

Bezpieczeństwo i kontrola kosztów


Zadaniem funkcji zarządzania identyfikatorami wydziałów i użytkowników jest umożliwienie dostępu do urządzenia wyłącznie autoryzowanemu personelowi firmy, a tym samym zachowanie ścisłej kontroli wydatków. Każdemu wydziałowi i użytkownikowi zostanie przydzielony odrębny identyfikator lub hasło dostępu, co zapewni całkowite bezpieczeństwo użytkowania.

Bezpieczne faksowanie


W przypadku wyczerpania się papieru lub toneru standardowa pamięć o pojemności 1500 stron* umożliwi bezpieczne zapisanie wszystkich odebranych dokumentów do późniejszego wydrukowania. W przypadku nieoczekiwanej awarii zasilania są tworzone kopie zapasowe faksowanych dokumentów i innych danych, które są zachowywane przez maksymalnie 3 godziny.

Szybkie wybieranie


Wybieranie jest szybkie i proste, a odbywa się poprzez naciśnięcie jednego z 80 przycisków wybierania jednoprzyciskowego lub wybranie jednego z 200 kodów wybierania kodowego (maksymalnie 500)**, do których przypisano najczęściej wybierane numery telefonu/faksu.


* w oparciu o kartę testową standardu ITU-T nr 1
** w przypadku opcjonalnego zestawu do wysyłania SEND

Nagrody

Dane techniczne produktu

Więcej informacji o produkcie Canon i-SENSYS FAX-L3000IP, jego cechach i możliwościach.

PCL Printing

Drukowanie w środowisku PCL

Copy

Kopiowanie

Super G3 FAX

FAKS Super G3

USB connection

Połączenie USB

Use and share over network

Obsługa i udostępnianie za pośrednictwem sieci

Automatic double sided printing

Automatyczne drukowanie dwustronne

+1 Optional Paper Cassette

1 dodatkowa kaseta na papier (opcja)

Duplex Automatic Document Feeder

Automatyczny dwustronny podajnik dokumentów

Cartridge Replacement

i-SENSYS Cartridges

Dlaczego warto używać oryginalnych kaset do drukarek laserowych firmy Canon

Dowiedz się więcej