Canon i-SENSYS FAX-L3000

i-SENSYS FAX-L3000

Ten wydajny laserowy faks z zawansowanymi funkcjami faksowania i kopiowania idealnie sprawdza się w tętniących życiem biurach. Duża pojemność pojemnika na papier, funkcja druku dwustronnego oraz opcja podłączenia do sieci zapewniają maksymalną wydajność.

Korzyści

  • Faks Super G3
  • Standardowa pamięć o pojemności 512 stron*
  • Maksymalna pojemność do 1100 arkuszy papieru po zainstalowaniu opcjonalnej kasety
  • Bezpieczeństwo: zarządzanie identyfikatorami
  • Kopiowanie do 22 str./min
  • Podajnik ADF do druku dwustronnego o pojemności 50 stron (37 obr./min/A4)
  • Technologia rejestracji obrazów UHQ
  • Wielofunkcyjna kaseta
  • Opcjonalna funkcja drukowania i połączenia sieciowego**

Cechy szczegółowe

Przyjrzyj się dokładniej produktowi Canon i-SENSYS FAX-L3000

Szybkie, niezawodne faksowanie


Wytrzymała konstrukcja urządzenia FAX-L3000 zapewnia szybkie i niezawodne faksowanie pokaźnych ilości dokumentów w dużych przedsiębiorstwach. Modem Super G3 faksu pozwala na transmisję pojedynczej strony dokumentu w czasie 3 sekund*, zapewniając oszczędność kosztów za rachunki telefoniczne i czasu poświęcanego na obsługę urządzenia. Istnieje możliwość jednoczesnego odbierania kilku faksów bez blokowania linii telefonicznej, co pozwala zaoszczędzić dodatkowy czas.

Wygodne kopiowanie


Ten specjalnie zaprojektowany faks jest równocześnie wysokiej klasy, szybką kopiarka laserową, umożliwiającą kopiowanie 22 stron na sekundę, przy czym pierwsza kopii pojawia się w czasie poniżej 13 sekund.

Automatyczne drukowanie dwustronne i podawanie dokumentów


Automatyczne dwustronne faksowanie, kopiowanie i drukowanie** zwiększa wydajność urządzenia i zmniejsza koszt papieru. Automatyczny podajnik dokumentów do druku dwustronnego (pojemność 50 stron) pozwala na zwiększenie szybkości przetwarzania stron. Skanowanie dwustronnych dokumentów w formacie A4 z szybkością 37 obrazów na minutę gwarantuje oszczędność czasu i pracy.

Pojemny zestaw podajników arkuszy


Standardowy zestaw podajników obejmuje kasetę na 500 arkuszy oraz podajnik uniwersalny na 100 arkuszy. W celu sprostania potrzebom nawet najbardziej wymagających zastosowań opcjonalna 500-arkuszowa kaseta pozwoli zwiększyć pojemność do 1100 arkuszy papieru.

Bezpieczeństwo i kontrola kosztów


Zadaniem funkcji zarządzania identyfikatorami wydziałów i użytkowników jest umożliwienie dostępu do urządzenia wyłącznie autoryzowanemu personelowi firmy, a tym samym zachowanie ścisłej kontroli wydatków. Każdemu wydziałowi i użytkownikowi zostanie przydzielony odrębny identyfikator lub hasło dostępu, co zapewni całkowite bezpieczeństwo użytkowania.

Bezpieczne faksowanie


W przypadku nieoczekiwanego wyczerpania się papieru lub toneru standardowa pamięć dokumentów o pojemności 512 stron* (pojemność maksymalna to 1500)** umożliwi bezpieczne zapisanie wszystkich odebranych dokumentów do późniejszego wydrukowania. W przypadku nieoczekiwanej awarii zasilania są tworzone kopie zapasowe faksowanych dokumentów i innych danych, które są zachowywane przez maksymalnie 3 godziny.

Szybkie wybieranie


Wybieranie jest szybkie i proste, a odbywa się poprzez naciśnięcie jednego z 80 przycisków wybierania jednoprzyciskowego lub wybranie jednego z 200 kodów wybierania kodowego, do których przypisano najczęściej wybierane numery telefonu/faksu.

Technologia UHQ (Ultra High Quality – ultra wysoka jakość)


Technologia UHQ zapewnia doskonałą jakość obrazu w przypadku przesyłania dokumentów zawierających drobne szczegóły, np. wykresy lub zdjęcia z tekstem. Możliwość odwzorowywania półtonów z wykorzystaniem 256 odcieni szarości zapewnia wydrukom większą głębię i przejrzystość.

Czysta, wielofunkcyjna kaseta


Wystarczy po prostu wymienić tę wielofunkcyjną kasetę z tonerem oraz kluczowe elementy konstrukcji faksu, aby urządzenie znowu było jak nowe. Bez bałaganu czy problemów z obsługą — po prostu drukowanie w niezmiennie wysokiej jakości.

Opcjonalna funkcja drukowania w sieci


Opcjonalny zestaw umożliwia wydajne drukowanie w sieci i faksowanie dokumentów z komputera do wszystkich użytkowników dostępnych w sieci. Zdalny interfejs użytkownika umożliwia łatwe monitorowanie stanu urządzenia.

* w oparciu o kartę testową standardu ITU-T nr 1
** w przypadku opcjonalnego zestawu do drukowania

Nagrody

Dane techniczne produktu

Więcej informacji o produkcie Canon i-SENSYS FAX-L3000, jego cechach i możliwościach.

Copy

Kopiowanie

Super G3 FAX

FAKS Super G3

USB connection

Połączenie USB

+1 Optional Paper Cassette

1 dodatkowa kaseta na papier (opcja)

Duplex Automatic Document Feeder

Automatyczny dwustronny podajnik dokumentów

Cartridge Replacement

i-SENSYS Cartridges

Dlaczego warto używać oryginalnych kaset do drukarek laserowych firmy Canon

Dowiedz się więcej