Photography sector header image

Fotografie

Technologia cyfrowa spowodowała transformację branży kreatywnej. Nastąpiło odejście od marketingu masowego i przejście do precyzyjnego marketingu wielokanałowego. Canon posiada rozwiązania, które pomagają dostosować się do tych zmian.

Większa siła przekazu dzięki jakości druku

Rewolucja w drukowaniu zdjęć. Dzięki 8-kolorowemu systemowi atramentów LUCIA EX, plotery Canon zapewniają wysoką jakość obrazu z zachowaniem spójnej kolorystyki i niesamowitego bogactwa detali. Szybkie, dwustronne drukowanie oznacza także większą produktywność. Ciesz się znakomitymi efektami w szerokim zakresie zastosowań druku wielkoformatowego.

Poznaj najnowsze informacje z branży

wide-format-opportunity.png

Możliwości druku wielkoformatowego są widoczne czarno na białym

W przypadku zawodowych fotografów i dostawców wielkoformatowy druk obrazów czarno-białych może być szansą na wykorzystanie trendów rynkowych i poszerzenie oferty usług.

Photo-page-image-480x320

Capturing Success: wide format opportunities for Professional Photographers

This guide provides examples of how professional photographers are leveraging large format printing to showcase their work and unlock new and exciting business opportunities.

Dowiedz się, jak firmy podobne do Twojej, skorzystały na współpracy z Canon

Odkryj produkty, które wspierają rozwój Twojego biznesu

DL_5000_Default.jpg

DreamLabo 5000

Pierwsza produkcyjna atramentowa drukarka fotograficzna firmy Canon stanowi nową alternatywę dla konwencjonalnej techniki druku halogenosrebrowego i umożliwia tworzenie wielu różnych produktów fotograficznych wysokiej klasy.

Photography and fine art printers

Plotery dla grafiki reklamowej

Drukarki wielkoformatowe z 8- lub 12-kolorowym systemem atramentów (do wyboru) gwarantują dużą wydajność i wyjątkową jakość drukowanego obrazu. System atramentów pigmentowych firmy Canon zapewnia wyjątkowo żywe i wiernie odwzorowane kolory. Proste w obsłudze urządzenia mogą bez trudu drukować w formacie od A2 do 60", pozwalając twórcom koncentrować się na powstających kreacjach.

Flatbed printers

Plotery płaskie

Plotery doskonałe do tworzenia wysokiej jakości wydruków na nośnikach sztywnych i elastycznych. Możliwość wyboru spośród naszej oferty płaskich ploterów UV w rozmiarach standardowych i powiększonych, w wersji o różnych prędkościach, z opcją białego atramentu i/lub werniksu, zapewnia realizację wymagań z zakresu druku grafiki reklamowej.