Evolve, Elwe Special Promotions grow their business using the latest printing technology from Canon

Elwe Special Promotions: rozwój w zakresie druku materiałów POS

Wyzwanie

Drukarnia Elwe z siedzibą w Holandii, specjalizuje się w produkcji wysokiej jakości materiałów POS na rynku detalicznym. Szczyci się tym, że dostarcza klientom kompleksową usługę – od projektu i proofingu po produkcję, przechowywanie i dostawę – z całą gamą opcjonalnych usług pakowania.

W ciągu 20 lat reputacja firmy oparta na jakości, efektywności i obsłudze klienta pozwoliła jej zdobyć wielu dużych klientów na rynku krajowym, takich jak sieci sprzedaży detalicznej Albert Heijn i Jumbo. Do niedawna tacy klienci zamawiali setki lub nawet tysiące grafik jednocześnie. Technologia druku analogowego firmy Elwe była w pełni gotowa, aby je realizować.

Evolve, Elwe Special Promotions respond to the latest printing trends by reducing the time and cost of producing small print runs

"Problemem nie była realizacja dziesięciu ani nawet tysiąca grafik. Jednak dla naszych klientów małe serie często były nieopłacalne."

Dlatego firma postanowiła wdrożyć szybszy i efektywniejszy system druku cyfrowego, aby ciągle się rozwijać i lepiej spełniać potrzeby klientów.

Rozwiązanie firmy Canon

Dla firmy Canon rozwiązanie było jasne: szybki, łatwy w obsłudze i niewiarygodnie wszechstronny ploter płaski Océ Arizona 660 XT. Co równie ważne, urządzenie jest wyposażone w technologię obrazowania Océ VariaDot i zapewnia wyjątkową jakość obrazu, której firma Elwe wymagała w kontekście grafiki przeznaczonej do punktów sprzedaży.

Korzyści

Jak wyjaśnia Kirsten Van Brummen, wpływ urządzenia Arizona 660 XT był ogromny zarówno pod względem elastyczności, jak i wydajności:

"Teraz możemy być bezkompromisowi w kwestii jakości i czasu realizacji. Możemy oferować krótsze serie materiałów dla punktów sprzedaży w konkurencyjnych cenach."

Evolve, Elwe Special Promotions attract new customers, using Canon’s business printing solutions

Klienci byli pod wrażeniem zdolności firmy do oferowania wyższego poziomu personalizacji i dostosowania projektów. Byłoby to nieekonomiczne w przypadku technologii analogowej.

Być może największą zmianą jest jednak to, że dzięki tańszej produkcji krótkich serii i wydruków pojedyńczych egzemplarzy firma Elwe mogła pozyskać zupełnie nową grupę klientów – nie tylko duże sieci handlu detalicznego, ale także małe firmy i osoby prowadzące działalność gospodarczą. Kirsten Van Brummen zauważa: – Ponieważ jesteśmy w stanie dostarczać materiały dla punktów sprzedaży nawet w liczbie jednego egzemplarza, mamy teraz wielu małych klientów, od klienta, który produkuje muzealne audio-wycieczki po małą aptekę.

Ten mody model druku POS na żądanie pomógł firmie Elwe uwolnić się od ograniczeń druku analogowego, a to umożliwiło rozwój biznesu. Bardzo ważne jest to, że firma nadal się rozwija i ma partnera, który może jej pomóc w pokonywaniu wyzwań. Kirsten Van Brummen podsumowuje:

"– Często otrzymujemy trudne zamówienia, więc wymagania względem naszych partnerów są spore. Firma Canon stała się partnerem, który zawsze nas wspiera i razem z nami opracowuje plany działania."

Dowiedz się więcej

Skontaktuj się z nami

Dowiedz się, jak możemy pomóc w rozwoju Twojego biznesu

Dowiedz się więcej