Evolve, Elwe Special Promotions grow their business using the latest printing technology from Canon

Rozwój poprzez uwolnienie możliwości druku

Wyzwania

Druk profesjonalny ewoluuje. Nowe osiągnięcia w dziedzinie produkcji cyfrowej powodują nowe oczekiwania związaną z popytem, zróżnicowaniem i konkurencją.

Nasza wiedza i narzędzia pomogą przekształcić te wyzwania w nowe możliwości. Oferuj klientom innowacyjne produkty i usługi, takie jak aplikacje drukowania 3D. Wejdź na nowe rynki i odkryj bardziej dochodowe źródła przychodów. Popraw marże, zwiększając wydajność i obniżając koszty.

Print services provider Elwe specialises in producing high quality point-of-sale (POS) displays for the retail market.

Opis wdrożenia

Dowiedz się, jak firma Elwe, dzięki współpracy z Canon, pozyskała nowych klientów poprzez redukcję czasu i kosztów produkcji krótkich serii wydruków.

Więcej informacji

Skontaktuj się z nami

Dowiedz się, jak możemy pomóc w rozwoju Twojej działalności

Więcej informacji

Rozwiązania dla klientów

Jako eksperci w dziedzinie druku profesjonalnego oferujemy szeroką gamę rozwiązań do druku, które obejmują pięć kluczowych obszarów: komunikacja biznesowa, wydawnictwa, materiały promocyjne, druk opakowań i wydruki przemysłowe.

Komunikacja biznesowa

W dzisiejszym cyfrowym świecie jesteś bliżej swoich klientów niż kiedykolwiek wcześniej. Dzięki tak wielu kanałom komunikacji, nasze spersonalizowane, wykorzystujące zmienne dane i w pełni zautomatyzowane rozwiązania gwarantują, że każdy zrealizowny projekt wywrze maksymalny efekt.

Druk transakcyjny

Druk transakcyjny
Zwiększ skuteczność druku transakcyjnego, inwestując w najnowszą technologię cyfrową. Nasze narzędzia umożliwiają szybszy i tańszy druk kolorowy oraz pozwalają tworzyć wysokiej jakości dokumenty transakcyjne charakteryzujące się większym stopniem personalizacji i wyższą wartością promocyjną.

Komunikacja na żądanie

Komunikacja na żądanie
Zwiększ jakość i spójność wydruków przy jednoczesnym zmniejszeniu kosztów i ilości odpadów. Nasze narzędzia do komunikacji na żądanie pomagają optymalizować proces pracy i umożliwiają zwiększenie wydajności oraz skrócenie terminów realizacji.

Komunikacja personalizowana

Komunikacja personalizowana
Zwiększ wydajność, obniż koszty i popraw jakość obsługi klienta dzięki szybszemu i wydajniejszemu sposobowi przetwarzania poczty. Przekonaj się, jak nasze innowacyjne rozwiązania do druku Direct Mail pomagają zdobywać klientów i rozwijać Twój biznes.

Wydawnictwa

Kto powiedział, że niższe nakłady są nierentowne? Nasz model biznesowy dla rynku wydawniczego oparty o druk cyfrowy – krótkie serie, zarządzanie cyklem życia, druk na żądanie, samodzielna publikacja, decentralizacja druku i dynamiczna publikacja – zwiększają rentowność drukowania książek, magazynów, gazet i instrukcji obsługi, teraz i w przyszłości.

Cyfrowy druk książek

Cyfrowy druk książek
Zaoferuj wydawcom krótsze terminy realizacji, większą elastyczność wielkości nakładów, efektywniejszy łańcuch dostaw i mniejszą ilość magazynowanych tytułów, korzystając z usług cyfrowego druku książek. Oferując takie usługi jak zarządzanie cyklem życia książki, możesz pomóc wydawcom zwiększyć przychody w kontekście starszych tytułów.

Druk instrukcji i dokumentacji

Druk dokumentacji technicznej i instrukcji
Dotrzymaj kroku konkurencji! Zwiększ zyski poprzez szybsze i efektywniejsze tworzenie wysokiej jakości dokumentacji i instrukcji.

Produkcyjne drukowanie zdjęć

Produkcyjne drukowanie zdjęć
Zwiększ marże i udział w rynku, oferując szersze porfolio wysokiej jakości produktów fotograficznych jednocześnie obniżając koszty. Nasza technologia i procesy cyfrowego druku produkcyjnego pomagają w zmniejszeniu ilości odpadów i redukują negatywny wpływ na środowisko.

Materiały promocyjne

W przypadku efektownych plakatów, przyciągających oczy tablic reklamowych lub zwracającej uwagę grafiki wnętrz nasza technologia i wiedza pomogą osiągnąć nowy poziom zaawansowania druku promocyjnego.

Drukowanie plakatów i materiałów POS

Drukowanie plakatów i materiałów POS
Poznaj szybszy i bardziej wszechstronny sposób tworzenia przyciągających wzrok plakatów i materiałów informacyjnych. Inwestycja w cyfrowe systemy pracy, które charakteryzują się krótkim czasem instalacji i konfiguracji oraz dużymi możliwościami personalizacji, umożliwi zdobywanie nowych klientów.

Drukowanie grafiki wewnętrznej

Drukowanie grafiki wewnętrznej
Redukcja kosztów produkcji wysokiej jakości niestandardowej, spersonalizowanej grafiki zagwarantuje więcej zleceń. Przekonaj się, jak narzędzia do drukowania grafiki wewnętrznej pomagają pracować nowocześniej i zyskać przewagę nad konkurencją.

Drukowanie grafiki zewnętrznej

Drukowanie grafiki zewnętrznej
Przekonaj się, jak technologia druku grafiki zewnętrznej może pomóc w zdobyciu większej liczby zleceń i zwiększeniu zysków poprzez ograniczenie kosztów, skrócenie czasu produkcji i tworzenie niestandardowych produktów.

Wydruki do aranżacji wnętrz

Wydruki do aranżacji wnętrz
Odkryj przyszłość dekoracji wnętrz, tworząc produkty o wysokiej marży i maksymalnym zakresie personalizacji.

Druk opakowań

Druk opakowań jest najszybciej rozwijającym się sektorem druku, a jednocześnie należy do branż o najwyższym wskaźniku konkurencyjności, dlatego wyróżnianie się na tym rynku ma zasadnicze znaczenie. Nasza wiodąca technologia cyfrowa oferuje elastyczną obsługę krótkich serii, optymalne procesy pracy, tworzenie prototypów i personalizację dzięki zmiennym danym – to przewaga, której potrzebuje każda firma.

Wydruki przemysłowe

To, co produkujesz, zmienia się z dnia na dzień. Dlatego potrzebujesz narzędzi, których wszechstronność umożliwi wykonanie każdego zadania i które pozwolą zrealizować najbardziej wymagające zlecenia w kontekście dostosowania i personalizacji. Nasz innowacyjny ploter płaski UV, wykańczanie i technologia druku 3D pozwolą nie tylko łatwo spełnić wymagania klientów, ale także zwiększyć obroty dzięki nowym, atrakcyjnym zastosowaniom.

Druk na papierze fotograficznym i Fine Art

Druk wielkoformatowy
Drukuj szybciej krótkie serie i pojedyńcze egzemplarze redukując koszty i czas realizacji zleceń bez utraty jakości. Dzięki naszym usługom druku wielkoformatowego firmy mogą oferować klientom pełen zakres personalizacji, a także całą gamę najnowocześniejszych aplikacji do dekorowania wnętrz.

Druk produkcyjny CAD/GIS

Druk produkcyjny CAD/GIS
Dotrzymaj kroku konkurencji poprzez szybsze i ekonomiczniejsze tworzenie wysokiej jakości planów, map i rysunków. Rozwiń działalność dzięki naszym najnowocześniejszym rozwiązaniom do drukowania dokumentów CAD/GIS.

Zobacz również:

  • Canon
  • ...
  • Usługi dla drukarni – Rozwój