Evolve, Elwe Special Promotions grow their business using the latest printing technology from Canon

Rozwój poprzez uwolnienie możliwości druku

Wyzwania

Druk profesjonalny ewoluuje. Nowe osiągnięcia w dziedzinie produkcji cyfrowej powodują nowe oczekiwania związaną z popytem, zróżnicowaniem i konkurencją.

Nasza wiedza i narzędzia pomogą przekształcić te wyzwania w nowe możliwości. Oferuj klientom innowacyjne produkty i usługi, takie jak aplikacje drukowania 3D. Wejdź na nowe rynki i odkryj bardziej dochodowe źródła przychodów. Popraw marże, zwiększając wydajność i obniżając koszty.

Print services provider Elwe specialises in producing high quality point-of-sale (POS) displays for the retail market.

Opis wdrożenia

Dowiedz się, jak firma Elwe, dzięki współpracy z Canon, pozyskała nowych klientów poprzez redukcję czasu i kosztów produkcji krótkich serii wydruków.

Więcej informacji

Skontaktuj się z nami

Dowiedz się, jak możemy pomóc w rozwoju Twojej działalności

Więcej informacji

Rozwiązania dla klientów

Jako eksperci w dziedzinie druku profesjonalnego oferujemy szeroką gamę rozwiązań do druku, które obejmują pięć kluczowych obszarów: komunikacja biznesowa, wydawnictwa, materiały promocyjne, druk opakowań i wydruki przemysłowe.

Komunikacja biznesowa

W dzisiejszym cyfrowym świecie jesteś bliżej swoich klientów niż kiedykolwiek wcześniej. Dzięki tak wielu kanałom komunikacji, nasze spersonalizowane, wykorzystujące zmienne dane i w pełni zautomatyzowane rozwiązania gwarantują, że każdy zrealizowny projekt wywrze maksymalny efekt.

Druk transakcyjny

Druk transakcyjny
Zwiększ skuteczność druku transakcyjnego, inwestując w najnowszą technologię cyfrową. Nasze narzędzia umożliwiają szybszy i tańszy druk kolorowy oraz pozwalają tworzyć wysokiej jakości dokumenty transakcyjne charakteryzujące się większym stopniem personalizacji i wyższą wartością promocyjną.

Komunikacja na żądanie

Komunikacja na żądanie
Zwiększ jakość i spójność wydruków przy jednoczesnym zmniejszeniu kosztów i ilości odpadów. Nasze narzędzia do komunikacji na żądanie pomagają optymalizować proces pracy i umożliwiają zwiększenie wydajności oraz skrócenie terminów realizacji.

Komunikacja personalizowana

Komunikacja personalizowana
Uzyskaj maksymalne efekty minimalnym kosztem, zmniejszając koszty drukowania krótkich serii i skuteczniej definiując i docierając do grupy docelowej. Spraw, aby Twoje przesyłki reklamowe wyróżniały się – drukuj w żywych kolorach i na oryginalnych materiałach lub wykorzystuj je jako jeden z elementów w ramach kampanii wielokanałowej.

Wydawnictwa

Kto powiedział, że niższe nakłady są nierentowne? Nasz model biznesowy dla rynku wydawniczego oparty o druk cyfrowy – krótkie serie, zarządzanie cyklem życia, druk na żądanie, samodzielna publikacja, decentralizacja druku i dynamiczna publikacja – zwiększają rentowność drukowania książek, magazynów, gazet i instrukcji obsługi, teraz i w przyszłości.

Cyfrowy druk książek

Cyfrowy druk książek
Zaoferuj wydawcom krótsze terminy realizacji, większą elastyczność wielkości nakładów, efektywniejszy łańcuch dostaw i mniejszą ilość magazynowanych tytułów, korzystając z usług cyfrowego druku książek. Oferując takie usługi jak zarządzanie cyklem życia książki, możesz pomóc wydawcom zwiększyć przychody w kontekście starszych tytułów.

Druk dokumentacji technicznej i instrukcji

Druk dokumentacji technicznej i instrukcji
Zrób wrażenie na klientach, drukując wysokiej jakości kolorowe instrukcje, które będą mogły pełnić funkcję narzędzi marketingowych do zwiększania sprzedaży lub lojalności wobec marki. Nasze rozwiązanie umożliwia zmniejszenie kosztów i przyspieszenie drukowania, co pozwala na większa elastyczność i drukowanie zawsze aktualnej dokumentacji.

Produkcyjne drukowanie zdjęć

Produkcyjne drukowanie zdjęć
Zwiększ marże i udział w rynku, oferując szersze porfolio wysokiej jakości produktów fotograficznych jednocześnie obniżając koszty. Nasza technologia i procesy cyfrowego druku produkcyjnego pomagają w zmniejszeniu ilości odpadów i redukują negatywny wpływ na środowisko.

Materiały promocyjne

W przypadku efektownych plakatów, przyciągających oczy tablic reklamowych lub zwracającej uwagę grafiki wnętrz nasza technologia i wiedza pomogą osiągnąć nowy poziom zaawansowania druku promocyjnego.

Drukowanie plakatów

Drukowanie plakatów
Zwiększ wydajność inwestując w cyfrowy przepływ pracy o minimalnym czasie konfiguracji i drukiem posortowanych zestawów. Skróci to czas obsługi po zakończeniu drukowania. Nasze rozwiązania do drukowania plakatów umożliwiają personalizację, dostosowywanie i wykańczanie prac oczekiwane przez klientów.

Drukowanie grafiki wewnętrznej

Drukowanie grafiki wewnętrznej
Drukuj krótkie serie lub pojedyńcze egzemplarze taniej i szybciej, skracając czas realizacji zlecenia bez utraty jakości. Nasza technologia zwiększa zakres personalizacji, a to umożliwia sprostanie szerokiej gamie oczekiwań klientów.

Drukowanie grafiki zewnętrznej

Drukowanie grafiki zewnętrznej
Przyspiesz produkcję i skróć terminy realizacji, przy jednoczesnym zapewnieniu wyższej jakości druku korzystając z naszego kompleksowego procesu pracy. Obniżenie kosztów druku krótkich nakładów i pojedyńczych egzemplarzy umożliwia zaoferowanie klientom końcowym szerokiego zakresu personalizacji grafiki zewnętrznej.

Druk opakowań

Druk opakowań jest najszybciej rozwijającym się sektorem druku, a jednocześnie należy do branż o najwyższym wskaźniku konkurencyjności, dlatego wyróżnianie się na tym rynku ma zasadnicze znaczenie. Nasza wiodąca technologia cyfrowa oferuje elastyczną obsługę krótkich serii, optymalne procesy pracy, tworzenie prototypów i personalizację dzięki zmiennym danym – to przewaga, której potrzebuje każda firma.

Wydruki przemysłowe

To, co produkujesz, zmienia się z dnia na dzień. Dlatego potrzebujesz narzędzi, których wszechstronność umożliwi wykonanie każdego zadania i które pozwolą zrealizować najbardziej wymagające zlecenia w kontekście dostosowania i personalizacji. Nasz innowacyjny ploter płaski UV, wykańczanie i technologia druku 3D pozwolą nie tylko łatwo spełnić wymagania klientów, ale także zwiększyć obroty dzięki nowym, atrakcyjnym zastosowaniom.

Druk wielkoformatowy

Druk wielkoformatowy
Drukuj szybciej krótkie serie i pojedyńcze egzemplarze redukując koszty i czas realizacji zleceń bez utraty jakości. Dzięki naszym usługom druku wielkoformatowego firmy mogą oferować klientom pełen zakres personalizacji, a także całą gamę najnowocześniejszych aplikacji do dekorowania wnętrz.

Druk produkcyjny CAD/GIS

Druk produkcyjny CAD/GIS
Drukuj szybciej i oszczędniej w wysokiej jakości – od pojedyńczych egzemplarzy do tysięcy posortowanych zestawów rysunków technicznych. Nasza technologia pozwala nadążać za popytem i umożliwia poprawę stopnia zadowolenia klientów poprzez rozszerzenie zakresu usług drukowania i wykańczania dokumentów CAD.

Zobacz również:

  • Canon
  • ...
  • Usługi dla drukarni – Rozwój