Nadaj zdjęciom soczyste kolory wiosny

AudreyJM.jpg
© AudreyJM

Wiosna to czas, kiedy odradza się Matka Natura, gdy rośliny i drzewa budzą się do życia, a szarość zimy ustępuje miejsca soczystej zieleni i żywym kolorom. Jednak nie tylko fauna i flora budzą się ze snu zimowego. Dłuższe dni sprawiają, że wiele atrakcji turystycznych, niedostępnych zimą, otwiera swoje podwoje i znowu przyjmuje tłumy zwiedzających. Jeśli szukasz pomysłów na miejsca, które warto odwiedzić, kliknij tutaj i zobacz 5 europejskich atrakcji, które szczególnie rekomendujemy.

Niezależnie od tego, czy chcesz uchwycić zajętego, pracowitego trzmiela czy wirującą z uśmiechniętymi turystami jasną karuzelę, wskazówki i opinie z tego miesiąca pomogą Ci przygotować się do wykonania jeszcze lepszych wiosennych zdjęć.

Eva Peris.jpg
© Eva Peris

Deszcz nie powinien być przygnębiający. Przelotne deszcze i ulewy pozwalają tworzyć dramatyczne zdjęcia z artystycznymi odbiciami w kałużach, zmytymi deszczem krajobrazami lub obrazami makro kropli deszczu przylegającej do płatka. W naszym poradniku możesz znaleźć więcej informacji o wykonywaniu doskonałych zdjęć krajobrazów lub odkryć oraz jak wzmocnić wymowę zdjęć makro za pomocą efektu bokeh.

Weź aparat i pozwól rozkwitnąć swojej kreatywności.

Miles Heller.jpg
© Miles Heller

A gdy już zrobisz doskonałe zdjęcie, podziel się nim z nami na stronie Canon w serwisie Facebook i w Galerii lub skorzystaj z naszego przewodnika, aby uzyskać najlepsze możliwe odbitki.