Wskazówki dotyczące urządzeń PIXMA

Porady i techniki przydatne w pracy z urządzeniem PIXMA

Zima odeszła już w zapomnienie, a wiosna napełnia nas nadzieją. Wraz z wiosną zaczyna się nowe życie. Dni stają się coraz dłuższe, na drzewach pojawiają się pąki, kwiaty zaczynają rozkwitać, a zwierzęta rozpoczynają okres godowy. Świat jest wypełniony optymizmem i naturalną energią.


Wydruki pełne energii i życia

Jeśli Twoja drukarka obsługuje karty pamięci, możesz wyjąć kartę pamięci z aparatu, włożyć ją do gniazda kart w drukarce i szybko wydrukować zapisane na niej obrazy. A jeśli aparat i drukarka są zgodne ze standardem PictBridge, możesz też drukować bezpośrednio z aparatu.


wiosna – Canon
Martinak15, Wiosna
Informacje o prawach autorskich: https://creativecommons.org/licenses/by/2.0/


Aby uzyskać trwałe, wyraziste wydruki wiosennych zdjęć, użyj błyszczącego papieru, najlepiej papieru Photo Paper Pro Platinum. Wydrukowanie obrazów na błyszczącym papierze umożliwi zachowanie kolorów i szczegółowości zdjęć przez wiele lat. W ten sposób możesz przygotować własną kartkę na Dzień Matki lub kartkę z życzeniami wielkanocnymi. Skorzystaj z internetowej usługi CREATIVE PARK PREMIUM, która umożliwia pobieranie zdjęć, ilustracji, modeli do składania z papieru i nie tylko.

Wiele drukarek PIXMA umożliwia drukowanie obrazów bezpośrednio z poziomu urządzenia inteligentnego. Pobierz aplikację Canon PRINT i maksymalnie wykorzystaj możliwości drukarki.