Tutorial: Post Production

Wykorzystaj potencjał swoich zdjęć

W momencie zakupu aparatu PowerShot lub IXUS użytkownik otrzymuje także zaawansowane, a przy tym łatwe w użyciu oprogramowanie do optymalizacji zdjęć i zarządzania nimi.

W przypadku początkujących użytkowników oprogramowanie stanowi idealny punkt wyjściowy do rozpoczęcia przygody ze światem przetwarzania zarejestrowanych obrazów. Zaawansowani użytkownicy mogą sprawdzić możliwości oprogramowania i przekonać się, czy jest ono przydatne w ich pracy.

Ten samouczek obejmuje następujące zagadnienia:
• Aktualizacja oprogramowania
• CameraWindow
• Movie Uploader for YouTube™
• Map Utility
• PhotoStitch 

Picture_Tutorial_01_img1_DSC

Kilsby, Ernest Pring — członek You Connect, Canon EOS-1D Mark III

Aktualizacja oprogramowania
Przed rozpoczęciem pracy warto upewnić, że mamy najnowsze wersje programów. Jeśli użytkownik nie aktualizował oprogramowania dostarczonego z aparatem od czasu pierwszej instalacji, może ono nie obsługiwać najnowszych funkcji. Najpierw należy sprawdzić bieżące wersje programów. Wystarczy otworzyć poszczególne programy i wybrać w menu opcję „About…” (Informacje) zawierającą nazwę programu.

Aktualizacja oprogramowania jest łatwa i bezpłatna. Kliknij tutaj, a następnie wybierz kraj i aparat w menu rozwijanym. Na koniec wybierz system operacyjny komputera i język w menu na następnej stronie. Zostanie wyświetlona lista najnowszych wersji programów i będzie można pobrać odpowiednie programy aktualizacyjne. Pakiet zawiera kompletną instrukcję instalacji.

Program aktualizacyjny można uruchomić tylko w komputerze z zainstalowanym oprogramowaniem z dostarczonej płyty.

1   2  3

spacer
					image
Other Tutorials
Alternative Seasonal Photography
Seasonal weather
Perfect portraits
Discover Your Camera
Summer Light Photography
Photographic Composition