Udostępnij swoje historie

Udostępnij swoje historie – Canon
Oprogramowanie My Image Garden ułatwia tworzenie fotoreportaży za pomocą obrazów poprzez dodawanie opisów i prezentowanie wielu obrazów na stronie.

Tworzenie własnego fotoreportażu

Użytkownik może przygotować fotoreportaż, używając drukarki PIXMA i oprogramowania My Image Garden.  Zawiera ono wiele twórczych narzędzi i pozwala znaleźć inspirację do twórczego opowiadania historii dzięki automatycznym szablonom. Doskonale sprawdza się w łączeniu wielu zdjęć w stronice w celu opowiadania historii — można także dodać słowa i utworzyć własny biuletyn. Funkcje układu wideo i kolażu umożliwiają wydrukowanie wybranych zdjęć na jednej stronie, w formie fotoreportażu.

Drukowanie własnych arkuszy stykowych

Drukarki PIXMA umożliwiają także drukowanie zdjęć z aparatu bez użycia komputera. Wystarczy podłączyć aparat do drukarki za pomocą interfejsu PictBridge lub umieścić kartę pamięci aparatu w drukarce. Następnie można wydrukować arkusze stykowe z obrazami z fotografii lub wiele obrazów na jednej stronie. To szczególnie przydatne, gdy chcemy zobaczyć wiele obrazów obok siebie i wybrać najlepsze (np. w celu wysłania ich do serwisu informacyjnego lub wydawcy internetowego).