Wskazówki dotyczące urządzeń PIXMA

Porady i techniki przydatne w pracy z urządzeniem PIXMA

Rozpoczynający się rok będzie pełen nowych doświadczeń, możliwości i wyzwań. To również okazja, aby przyjrzeć się własnym postępom fotograficznym, zastanowić się nad zdjęciami i filmami, które napawają Cię dumą, jak również nad obszarami, które jeszcze wymagają poprawy. Wykorzystaj nowy rok, aby zmierzyć się z kolejnymi wyzwaniami i rozwijać swoje umiejętności.

Nowy rok – Canon
Roberto Ventre – Skok!
Informacje o prawach autorskich: https://creativecommons.org/licenses/by/2.0/


Drukowanie zdjęć

Wszyscy lubią wydrukowane zdjęcia. Są one fantastycznym sposobem na dzielenie się ze znajomymi i z rodziną momentami uchwyconymi w ciągu całego roku. Ważne jest, aby do drukowania wybrać dobrej jakości papier fotograficzny, taki jak Photo Paper Plus Glossy II firmy Canon, dzięki któremu Twoje wydruki będą mieć ładne, błyszczące wykończenie. My Image Garden to przydatna aplikacja, która umożliwia łatwe porządkowanie i drukowanie zdjęć. Udostępnia ona wiele szablonów umożliwiających wstawianie kilku zdjęć na pojedynczej stronie do wydrukowania.


Tworzenie kalendarza

Spersonalizowane kalendarze to fantastyczne prezenty dla rodziny i znajomych. Taki prezent można też sprawić sobie. Oprogramowanie My Image Garden umożliwia tworzenie spersonalizowanych kalendarzy zawierających zdjęcia. Jest ono naprawdę proste w użyciu. Wystarczy wybrać najlepsze zdjęcia i utworzyć jedną stronę obejmującą cały rok lub 12-elementowy zestaw z każdym miesiącem na osobnej stronie. Ze względu na to, że kalendarze nie są umieszczane w ramkach, warto pamiętać o użyciu papieru dobrej jakości, takiego jak Matte Photo Paper firmy Canon, który nadaje się do bardziej kreatywnych zastosowań (kartki okolicznościowe, materiały wystawowe, druki akcydensowe itp).