Wskazówki dotyczące urządzeń PIXMA

W tym miesiącu odkrywany, co się dzieje, gdy ignorujemy podstawowe zasady fotografii i pozwalamy, aby instynkt podczas fotografowania sprawił, że otrzymamy naprawdę widowiskowe obrazy. Efektem bardziej spontanicznego fotografowania mogą być przypadkowe, piękne i efektowne zdjęcia, które doskonale oddają chwile lub emocje.

Drukowanie na urządzeniach PIXMA

Najnowsze drukarki PIXMA ułatwiają bezpośrednie drukowanie spontanicznych zdjęć z aparatu lub smartfona.

[MASTER]Tutorial_PIXMA_1

Ashley Nadin, Strange Thing (Dziwna rzecz)
Licencja – https://creativecommons.org/licenses/by-nd/2.0/


Drukowanie ze smartfona lub z tabletu

Obrazy zapisane na smartfonie lub tablecie można łatwo wydrukować za pomocą specjalnej aplikacji PIXMA Printing Solutions. Wystarczy pobrać ją bezpłatnie z witryny Google Play lub Apple Store. Po zainstalowaniu aplikacji dodaj bezprzewodową drukarkę PIXMA, a następnie prześlij zdjęcia do wydrukowania przez sieć Wi-Fi.


Drukowanie z aparatu Wi-Fi

Ulubione zdjęcia można wydrukować także bezpośrednio z aparatu z funkcją Wi-Fi. Drukarki Canon PIXMA z obsługą PictBridge umożliwiają wysyłanie obrazów do wydrukowania bezpośrednio z aparatu przez sieć Wi-Fi – pozwala to uniknąć kłopotliwego wyjmowania karty pamięci i zapisywania obrazów na komputerze.

Obie metody drukowania umożliwiają dostosowanie ustawień papieru i typu papieru w celu uzyskania wydruków zgodnych z oczekiwaniami. Dowiedz się więcej.