Wskazówki dotyczące urządzeń PIXMA

W tym miesiącu celem naszych wskazówek i poradników jest pomoc w odszukaniu niezwykłych i nieodkrytych stron miast oraz uchwyceniu ich esencji na zdjęciach i w filmach.

Wskazówki dotyczące drukarki PIXMA – Canon
Melbourne – Ralf Kaldenhoff

Zdjęcia zrobione w mieście mogą świetnie wyglądać na wydrukach i stać się tematami do rozmów po wyeksponowaniu ich na domowej ścianie. Jeśli masz zdjęcie z którego jesteś wyjątkowo dumy, warto je wyeksponować lub wysłać znajomym.

Po powrocie z fotograficznej sesji na mieście możesz wykonać niesamowity kolaż z najlepszych swoich zdjęć, a następnie wydrukować go. Możesz również wybrane zdjęcia wydrukować w postaci własnego przewodnika po mieście i swoich odkryciach.


Wyślij znajomemu kartkę pocztową

Wydruki w małych rozmiarach, takich jak 10 × 15 cm lub 13 × 18 cm są doskonałe i świetnie nadają się do udostępniania ich znajomym i rodzinie. Zdjęcia wydrukowane na drukarce PIXMA możesz wysyłać jako kartki pocztowe. Wybierz papier błyszczący, taki jak Photo Paper Plus Glossy lub Photo Paper Pro, aby uzyskać najlepszą ostrość wydruków i najbardziej dynamiczne kolory.