Wskazówki dotycząca urządzenia PIXMA

Odkrywaj świat z różnych perspektyw

W tym miesiącu koncentrujemy się na świeżym spojrzeniu na otaczający świat. Poznaj historię dwóch rosyjskich poszukiwaczy przygód, Wadima i Witalija, którzy odkrywają najbardziej fascynujące miasta świata z zapierających dech w piersiach perspektyw.

Nie musisz wspinać się po budynkach, aby uchwycić miejsca czy sceny z innej perspektywy. Wystarczy, że opowiesz historię widzianą w odmienny sposób i już wywołasz nowe emocje. Możesz to osiągnąć, tworząc nastrój, wyrażając idee lub opowiadając historię poprzez zdjęcia.

W idealnej sytuacji widz będzie pod silnym wrażeniem zdjęcia, które widzi po raz pierwszy.

Idee można wyrażać poprzez kompozycję. Możesz pokazać kontrasty w tętniącym życiem mieście, skupiając się na kimś, kto cicho medytuje na peronie metra. Możesz zejść nisko, aby uchwycić stopy tłumu osób w codziennej drodze do pracy i pokazać ją z innej perspektywy. Zapoznaj się z naszymi poradnikami i dowiedz się więcej.

Niepowtarzalną perspektywę można stworzyć także poprzez eksperymenty z kolorem. Czytaj dalej i sprawdź w jaki sposób kolor może kształtować sposób postrzegania obiektów i nadać fotografiom nowe odcienie magii.

Drukowanie obrazów ze smartfonu na drukarce PIXMA

Czy ostatnio udało Ci się uchwycić obraz z niepowtarzalnej perspektywy? Być może masz takie zdjęcia w smartfonie lub tablecie, który miałaś akurat przy sobie, gdy nadarzyła się wspaniała okazja do fotografowania. Jeśli tak, to wykonanie wydruków jest doskonałym sposobem na wyeksponowanie tych obrazów w dowolnym miejscu – w domu, w pracy – lub podarowanie ich znajomym czy rodzinie.

Drukowanie obrazów ze smartfonu na drukarce PIXMA – Canon
© Pravin Premkumar – Canon Powershot SD1100 IS
Licencja Creative Commons

Aplikacja Canon PIXMA Printing Solutions ułatwia drukowanie ze smartfonów i z tabletów. Jest dostępna dla urządzeń z systemem Windows, Android i iOS.

Aplikacja ułatwia drukowanie ze smartfonu lub tabletu na zgodnej drukarce Canon PIXMA przez sieć Wi-Fi.