Wskazówki dotyczące urządzeń PIXMA

Miasta są różnorodne. Uczucia, jakie wywołują u mieszkańców i turystów, są tak złożone jak ich infrastruktura. W tym miesiącu, w naszych poradnikach omawiamy, jak uchwycić ludzkie emocje i przekazać ich punkt widzenia rzucający światło na prawdziwe życie w mieście. Pokazując ludzi na fotografiach, można opowiadać pełniejsze historie o życiu w mieście, zawierające coś więcej niż tylko budynki i atrakcje turystyczne.

Odbitki dla ulubionych mieszkańców miast

Portrety na tle miasta – Canon
Farhad Sadykow
Informacje o prawach autorskich: https://creativecommons.org/licenses/by/2.0/

Jeśli w ramach sesji portretów na tle miasta rozmawiałeś z fotografowanymi przez Ciebie osobami lub są to Twoi znajomi, możesz wykonać odbitki i wysłać je lub podarować Twoim "obiektom". Drukarki PIXMA umożliwiają szybkie i łatwe drukowanie małych odbitek 10 × 15 cm lub odbitek 13 × 18 cm na papierze fotograficznym. Dostępne są papiery błyszczące i półbłyszczące. W przypadku rozmiarów A4 i większych dostępne są także papiery matowe i z połyskiem. Pamiętaj o wybraniu właściwego typu i formatu papieru w ustawieniach sterownika drukarki przed rozpoczęciem drukowania.


Stwórz większy obraz

Zbierz serię portretów ludzi, którzy nadają charakter fotografowanemu miastu. Następnie wydrukuj zdjęcia jako kolaż przy użyciu oprogramowania Canon My Image Garden. Pozwala ono umieścić wiele zdjęć na jednym arkuszu papieru. Często wygląda to jeszcze lepiej na wydrukach wielkoformatowych. Kolaże doskonale prezentują się na wydrukach formatu A3. Nośniki o większych rozmiarach (A3+) są obsługiwane przez drukarki PIXMA iP8750 i PIXMA PRO series.