Udostępnianie w serwisie Flickr zdjęć z aparatu przez Wi-Fi

Funkcja przesyłania materiałów bezpośrednio do serwisów internetowych, takich jak Facebook, YouTube i Twitter, to jedna z wielu zalet kompaktowych aparatów Wi-Fi firmy Canon. Flickr został już dodany do listy obsługiwanych serwisów, co ułatwia przesyłanie lub tworzenie kopii zapasowych zdjęć na koncie.

NEP_Page_1_01
Kompaktowy aparat Wi-Fi firmy Canon ułatwia udostępnianie zdjęć

Konfigurowanie aparatu do udostępniania w serwisie Flickr odbywa się podobnie jak w przypadku innych serwisów internetowych. Najpierw pobierz najnowszą wersję oprogramowania CameraWindow DC. Wybierz model aparatu, kliknij kartę „Pliki do pobrania” i wybierz „Oprogramowanie”. Następnie pobierz i zainstaluj najnowszą wersję oprogramowania CameraWindow DC.

Podłącz aparat do komputera przy użyciu przewodu USB i uruchom oprogramowanie CameraWindow DC. Wybierz opcję „Skonfiguruj serwisy internetowe” i zaloguj się do konta CANON iMAGE GATEWAY. Jeśli go nie masz, możesz utworzyć je tutaj.

NEP_Page_1_02
Musisz uruchomić oprogramowanie CameraWindow DC

Wybierz „Edytuj serwisy internetowe” i kliknij opcję „Edytuj” w serwisie Flickr. Na tym ekranie możesz połączyć swoje konto Flickr z aparatem Wi-Fi. Możesz zapisać zdjęcia tylko w serwisie Flickr lub jednocześnie w serwisie Flickr i w internetowym albumie CANON iMAGE GATEWAY.

NEP_Page_1_03
Edycja łącza do serwisu Flickr

Możesz też wpisać komentarz, który zostanie opublikowany z każdym udostępnionym zdjęciem, lub użyć funkcji „Dodaj komentarz” w aparacie (jeśli jest obsługiwana). Szczegółowa instrukcja dodawania serwisu internetowego do aparatu Wi-Fi jest dostępna w obszarze pomocy technicznej witryny internetowej firmy Canon.

Jeśli aparat obsługuje funkcję „Wyślij przez serwer” lub „Synchronizuj zdjęcia”, możesz także wybrać serwis Flickr jako miejsce tworzenia kopii zapasowej w Internecie z poziomu menu konfiguracji.

* Oznaczenie Flickr jest zastrzeżonym znakiem towarowym firmy Yahoo! Inc.

spacer
					image
Więcej artykułów