Poradnik nt. drukowania wiosennych zdjęć

1302_15.jpg

Jeśli chcesz mieć pewność, że odbitki będą wyglądały tak jak na ekranie komputera lub wyświetlaczu LCD, postępuj zgodnie z naszymi wskazówkami i wydrukuj doskonałe zdjęcia na drukarkach PIXMA:

1) FORMAT PAPIERU — nie daj się ponieść ambicji. Rozciągnięcie obrazu o niskiej rozdzielczości do druku na papierze o dużym formacie obniży jakość odbitki. Drukarki PIXMA obsługują całą gamę formatów papieru od 10x15 cm do A3+, ale tylko obrazy o wysokiej rozdzielczości należy drukować na papierze dużego formatu.

2) ORYGINALNY ATRAMENT — należy używać oryginalnych atramentów firmy Canon, które zapewniają wysoką jakość obrazu i wydłużają trwałość odbitek. W celu uzyskania najwyższej jakości odbitek i precyzyjnego odwzorowania kolorów należy używać drukarek wyposażonych w systemy oddzielnych atramentów, które zapewniają dokładniejszą reprodukcję kolorów obrazu.

3) RODZAJ PAPIERU — dostępna jest cała gama papierów fotograficznych firmy Canon, które ostatecznie nadają wydrukom różny wyraz. Drukarki PIXMA obsługują różne rodzaje papieru fotograficznego, tj. papier błyszczący, matowy, a nawet o wyraźnej fakturze. Zalecamy stosowanie w drukarkach Canon PIXMA oryginalnego atramentu i papieru fotograficznego firmy Canon, które zostały opracowane z myślą o zapewnieniu optymalnej jakości odbitek zdjęć.

4) USTAWIENIA DRUKARKI — podczas wybierania i drukowania obrazu należy pamiętać o dobraniu ustawień drukarki, które zapewnią najlepszą jakość. Należy wybrać opcje takie jak Wydruk foto i Wysoka jakość, a także właściwy rodzaj i format papieru.

spacer
					image
Więcej artykułów