Najnowsze aktualności PIXMA

Prawdziwą przyjemnością jest trzymanie prawdziwej odbitki w rękach. Zadbaj o to, aby drukarka PIXMA była zawsze gotowa do pracy.

NP_Page1_01
Firma Canon oferuje szeroki zakres atramentów i papieru, które sprawdzą się w przypadku wszystkich drukarek PIXMA

Zapasowe kasety do drukarki PIXMA dają gwarancję, że nie zabraknie atramentu w niespodziewanym momencie. Oryginalne atramenty firmy Canon są opracowywane specjalnie z myślą o określonej drukarce PIXMA. Dzięki temu kolory na wydrukach są bardziej dynamiczne. Małe litery i cienkie linie są ostre i wyraźne na wydrukowanych dokumentach.

W przypadku wielu drukarek PIXMA dostępne są atramenty XL. Umożliwiają one wydrukowanie większej liczby odbitek niż ich standardowe odpowiedniki i nie trzeba ich tak często wymieniać. A wykorzystanie mniejszej liczby kaset i opakowań sprzyja ochronie środowiska naturalnego. Skorzystaj z naszej wyszukiwarki kaset, aby znaleźć odpowiedni model do swojej drukarki PIXMA.

Firma Canon oferuje również wiele rodzajów papieru. Każdy użytkownik znajdzie odpowiedni papier, niezależnie od tego, czy chce udostępnić profesjonalnej jakości odbitki innym osobom czy wydrukować swoje najlepsze zdjęcia w jakości wystawowej. Może też przygotować naklejki fotograficzne i naprasowywanki na koszulki. Zapoznaj się z ofertą dot. konkretnego modelu drukarki PIXMA.

Korzystaj z drukarki PIXMA w dowolnym miejscu dzięki funkcji drukowania w chmurze

NP_Page1_02
Drukuj materiały bezpośrednio z Internetu

W przypadku wielu drukarek PIXMA można drukować materiały bezpośrednio z Internetu za pośrednictwem chmury. Drukarki z rozbudowaną funkcją PIXMA Cloud Link umożliwiają wyświetlanie materiałów z Internetu bezpośrednio na ekranie drukarki i drukowanie ich.

Funkcja drukowania w chmurze umożliwia drukowanie dokumentów i zdjęć bezpośrednio z internetowych serwisów pamięci masowej, takich jak Dropbox czy Evernote. Przeglądaj i drukuj wysokiej jakości zdjęcia bezpośrednio z albumów w internetowych serwisach fotograficznych, takich jak CANON iMAGE GATEWAY, Flickr, Photobucket czy Picasa. Możesz też drukować ulubione zdjęcia z serwisów Facebook i Twitter.

NP_Page1_03
Aplikacja PIXMA Printing Solutions firmy Canon zapewnia zdalny dostęp do drukarki PIXMA

Po zainstalowaniu aplikacji PIXMA Printing Solutions w odpowiednim smartfonie lub tablecie z systemem Android lub iOS można uzyskiwać zdalny dostęp do drukarki PIXMA. Dzięki tej aplikacji i drukarce z obsługą chmury można korzystać z zalet zdalnego dostępu do usług PIXMA Cloud Link.

  • Drukowanie przez sieć Wi-Fi: drukuj zdjęcia ze smartfonu lub z tabletu poza domem lub skanuj dokumenty do urządzenia mobilnego.
  • Drukowanie w chmurze: używaj zdalnie tych samych usług PIXMA Cloud Link, z których korzystasz w drukarce.
  • Ustawienia drukarki: sprawdź stan drukarki i atramentów poza domem.

Sprawdź, czy drukarka obsługuje usługi PIXMA Cloud Link, i nawiąż połączenie. Jeśli nie, zapoznaj się z pełną ofertą i znajdź model, który spełni Twoje oczekiwania.

spacer
					image
Więcej artykułów