Zobacz wszystkie wydarzenia mistrzostw świata w lekkoatletyce organizowane przez IAAF i sponsorowane przez Canon

W dniach 10–18 sierpnia ponad 2000 najlepszych sportowców świata spotka się w Moskwie na mistrzostwach świata w lekkoatletyce organizowanych przez IAAF (Międzynarodowe Stowarzyszenie Federacji Lekkoatletycznych). Wśród nich będą Usain Bolt i Allyson Felix.

Picture_News-01-image01.jpg

Canon jest oficjalnym partnerem i sponsorem Mistrzostw Świata w Lekkoatletyce IAAF MOSKWA 2013. To kolejny etap wieloletniego zaangażowania firmy w sport i realizację wspólnych celów, które obejmują „wkład w rozwój i promowanie lekkoatletyki i powiązanych z tą dyscypliną wartości — uniwersalności i doskonałości — na całym świecie”. Impreza jest częścią programu sponsorskiego trwającego do 2016 r., który obejmuje 15 imprez lekkoatletycznych IAAF World Athletics Series.

Oficjalnymi urządzeniami używanymi do obsługi tej imprezy będą aparaty, obiektywy, kamery, kopiarki, urządzenia wielofunkcyjne, drukarki, skanery, faksy i projektory firmy Canon. Zakres obsługi jest szerszy. Obejmuje m.in. fotograficzne centrum serwisowe, którego celem jest wspieranie fotoreporterów sportowych w relacjonowaniu tego wydarzenia.

Impreza będzie relacjonowana w ponad 200 krajach, a liczba telewidzów ma przekroczyć 5 miliardów. Dostępność transmisji można sprawdzić u lokalnych nadawców telewizyjnych.

Osoby wybierające się latem na imprezę sportową powinny zapoznać się z prostymi poradami i wskazówkami, które podpowiedzą jak najlepiej fotografować dynamiczne wydarzenia.

spacer
					image
Więcej artykułów