Wygraj zestaw Canon EOS 60D, aparat EOS M lub aparat PowerShot SX500 IS

Dodaj swoje zdjęcia do nowej odsłony Galerii You Connect w tym miesiącu i wygraj aparat Canon EOS 60D.

Co miesiąc Galeria przedstawia inspirujące zdjęcia wykonane przez społeczność You Connect. Ten miesiąc jest dość szczególny. Możesz zobaczyć swoje zdjęcie w galerii, ale także otrzymać w nagrodę jeden z trzech fantastycznych aparatów firmy Canon.

Motywem przewodnim konkursu jest hasło Zobacz światło. Prace mogą przedstawiać niesamowite niebo, zdjęcia z twórczym wykorzystaniem lampy błyskowej lub ujęcia ze spektakularnym oświetleniem. Przeanalizuj motyw przewodni: pamiętaj, aby światło było kluczowym elementem każdego przysłanego zdjęcia. Pokaż nam, jak inspiruje Cię światło.

Możliwość pokazania swojego zdjęcia w Galerii You Connect w przyszłym miesiącu nie jest jedynym czynnikiem motywującym. Trzy najlepsze zdjęcia wybrane przez jury złożone z zespołu You Connect i specjalistów ds. produktów firmy Canon zostaną nagrodzone jednym z trzech doskonałych aparatów firmy Canon. Pierwsza nagroda to aparat EOS 60D z obiektywem EF-S 18-55 mm f/3,5-5,6 IS II. Zdobywcy pozostałych miejsc na podium otrzymają aparat EOS M z obiektywem EF-M 18-55 mm f/3,5-5,6 IS STM lub aparat PowerShot SX500 IS. Rozdamy także 10 pasków do aparatu z limitowanej edycji przygotowanej na 25. urodziny serii EOS.

Picture_Competition

Zacznij fotografować lub przejrzyj swoje zdjęcia i wybierz najlepsze spośród tych, które Twoim zdaniem są zgodne z hasłem Zobacz światło. Zapoznaj się z Poradnikiem dotyczącym zeszłorocznego konkursu i dowiedz się, jak zaimponować jurorom.

Prześlij zdjęcia do Galerii. Twoje zdjęcie może znaleźć się wśród 30 finalistów prezentowanych w Galerii w przyszłym miesiącu. Spośród nich wybierzemy 3 zwycięzców. Nawet jeżeli Twoje zdjęcie nie wygra lub nie znajdzie się w Galerii, pamiętaj, że zdjęcia prezentujemy także w Poradnikach dotyczących fotografii.

Konkurs trwa do 8 stycznia 2013 r. W styczniu Galeria You Connect zaprezentuje 30 finalistów, a 3 zwycięzców ogłosimy w lutym.

Już wkrótce!

spacer
					image
Więcej artykułów