Wejdź i odkryj

[MASTER] Picture_Canon Gladiator Football 1 Calcio Storico-760x507

Nasza nowa kampania zachęca, aby pójść o krok dalej i odkryć nowy, fascynujący świat Canon. Stworzyliśmy specjalne miejsce, które ma inspirować do głębszej refleksji nad światem i do uwieczniania historii, które toczą się wokół nas każdego dnia.

Mamy nadzieję, że będą one motywowały do tworzenia, wymiany i zachowywania wyjątkowych obrazów i pamiętnych chwil.

Zapraszamy do wspólnego celebrowania zdumiewających, olśniewających i ekscytujących możliwości, jakie oferuje świat, gdy postanawiamy go bliżej poznać — odwiedzając inny zakątek miasta lub skręcając w inną stronę niż zwykle.

Zaczynamy! Prezentujemy pierwszy film, spośród tych jakie nagraliśmy. Przedstawia on mecz włoskiego Calcio Storico — historyczną piłkę nożną, która bardziej przypomina walkę gladiatorów niż międzynarodowe spotkanie piłkarskie. Zawodnicy w średniowiecznych strojach drapieżnie atakują, ścierają się i gonią za sobą, by przejąć piłkę i zdobyć najważniejsze trofeum — krowę.

Producentem i reżyserem filmu jest cieszący się uznaniem krytyków brytyjski filmowiec, Jonathan Glazer.

Znany przede wszystkim z rewolucyjnych filmów fabularnych, teledysków i reklam telewizyjnych.

Już nie możemy doczekać się chwili, gdy zaprezentujemy kolejne filmy, które na różne sposoby ukazują, jak wiele oferuje nam świat, niż jesteśmy w stanie dostrzec na pierwszy rzut oka.

Zobacz film Gladiator Football (Futbol Gladiatorów)

[MASTER] Picture_Canon Gladiator Football 2 Calcio Storico-370x247    [MASTER] Picture_Canon Gladiator Football 3 Calcio Storico-370x247