Zakup plotera to dopiero początek

Serwis, szkolenia, oprogramowanie

Kupując drukarkę wielkoformatową Canon, otrzymujesz nie tylko profesjonalne urządzenie i zestaw tuszy ale także cały pakiet usług dodatkowych. Już przy samym wyborze urządzenia do Twojej dyspozycji są wykwalifikowani konsultanci, którzy wspólnie przeanalizują Twoje potrzeby i doradzą jakie urządzenie będzie najlepsze dla Twojego biznesu.

Plan łatwego serwisu

Użytkownicy drukarek Canon mogą także skorzystać z "Planu łatwego serwisu", który gwarantuje dostęp do usługi serwisowej na miejscu w następnym dniu oraz możliwość kontaktu z telefonicznym centrum pomocy technicznej. „Plan łatwego serwisu” pozwala również na skorzystanie z usługi instalacji i szkoleń. Oprócz instalacji sprzętu, montażu zbiorników z atramentem i nośników, konsultanci mogą przeprowadzić szkolenie z zakresu obsługi plotera, rozwiązywania najważniejszych problemów i czynności konserwacyjnych. Wszystko po to, abyś szybko i bez przeszkód mógł rozpocząć pracę z nowym urządzeniem.

Wtyczki i programy

Canon oferuje także szereg wtyczek i programów, które pozwolą na zwiększenie możliwości twojego urządzenia:

  • Wtyczka do pakietu Office pozwalająca na drukowanie wielkoformatowe bezpośrednio z aplikacji pakietu Microsoft Office czyli programów Excel, Word i PowerPoint.
  • Wtyczka do programu Adobe Photoshop umożliwiająca efektywne drukowanie obrazów edytowanych w programie Adobe Photoshop z gwarancją wydruków charakteryzujących się doskonałą jakością, znakomitą gamą kolorów i płynną gradacją.
  • Oprogramowanie PosterArtist Lite oferujące możliwość łatwego tworzenia oryginalnych plakatów. PosterArtist Lite zwiera między innymi bazę ponad 1000 szablonów i obrazów.
  • Wtyczka Accounting to proste w obsłudze, w pełni funkcjonalne oprogramowanie do rozliczeń ułatwiające zarządzanie kosztami oraz monitorowanie zwrotu z inwestycji. Aplikacja potrafi między innymi automatycznie skontrolować zużycie atramentu i nośników przy jedoczesnym wyliczeniu ich kosztów.
  • Wtyczka do programu Digital Photo Professional pozwala na łatwe i wydajne sporządzanie druków w jakości fotograficznej bezpośrednio z programu Digital Photo Professional. Dzięki aplikacji można zachować 16-bitową głębię kolorów i przekształcać obrazy cyfrowe RAW EOS bezpośrednio w wydruki.

Znaczenie druku: Clive Booth