Grafika reklamowa - artykuły i case study

Canon mecenasem wystawy „Mandale” Dariusza Latochy

Firma Canon została mecenasem wystawy „Mandale” Dariusza Latochy, jednego z najzdolniejszych fotografów młodego pokolenia, od 2010 roku asystenta legendarnego Ryszarda Hotowitza. Jego autorska kolekcja pt. „Mandale” to zestaw 10 fotografii wykonanych na szkle i oprawionych w podświetlane ramy.

Mandale – w poszukiwaniu harmonii i szczęścia

Wywiad z Darkiem Latochą, asystentem Ryszarda Horowitza, twórcą cyklu zdjęć „Mandale”, powstałego we współpracy z firmą Canon i wydrukowanego przy użyciu maszyny Océ Arizona 480 GT.

Podróże z Canonem – RemaDays Warsaw 2014

Podczas tegorocznej edycji Międzynarodowych Targów Reklamy i Poligrafii RemaDays Warsaw, które odbyły się w dniach 5-7 lutego br. w Warszawie, firma Canon zaprosiła swoich gości w ciekawą podróż po świecie nowoczesnych technologii.

Zdjęcia jak dzieła sztuki – prezentacja prac Marcina Jamkowskiego na stoisku Canon

Jedną z atrakcji przygotowanych dla osób odwiedzających stoisko firmy Canon była wystawa wybranych prac Marcina Jamkowskiego z kolekcji „Terytoria”, przygotowanej wspólnie z Marzeną Hmielewicz.

Nie nabrać, tylko zaskoczyć

Z Marcinem Jamkowskim, fotografem i podróżnikiem rozmawiamy o projekcie „Terytoria”, fotografowaniu, kondycji współczesnej fotografii i manifestach prosto z serca. A także o wysokiej jakości drukowania na maszynach firmy Canon.

Plotery Canon zgarniają prestiżowe nagrody

Firma badawcza Buyers Laboratory Inc. po raz kolejny doceniła produkty Canon do druku wielkoformatowego. Seria Canon imagePROGRAF otrzymała tytuł Linii Roku 2014 w kategorii drukarek wielkoformatowych do produkcji grafiki artystycznej. Wyróżnione zostały także trzy urządzenia imagePROGRAF.

Rewolucja na rynku druku plakatów

Firma Canon wprowadziła do sprzedaży dwa 6-kolorowe wielkoformatowe modele imagePROGRAF – 24-calowy iPF6400SE oraz 44-calowy 8400SE. Zostały stworzone przede wszystkim z myślą o klientach z branży detalicznej i hotelarsko-restauracyjnej.

Jak wybrać drukarkę dla swojego biznesu

Wybierając drukarkę wielkoformatową musimy wziąć pod uwagę kilka parametrów takich jak szybkość i jakość wydruku, rozmiar wydruku i ilość kolorów.

Jakość, szybkość, oszczędność

Drukarki imagePROGRAF znajdują uznanie klientów ze względu na bardzo wysoką prędkość druku połączoną z doskonałą jakością.

Zakup plotera to dopiero początek

Kupując drukarkę wielkoformatową Canon, otrzymujesz nie tylko profesjonalne urządzenie i zestaw tuszy ale także cały pakiet usług dodatkowych. Do Twojej dyspozycji są wykwalifikowani konsultanci, którzy wspólnie przeanalizują Twoje potrzeby i doradzą jakie urządzenie będzie najlepsze dla Twojego biznesu.

Pokaż swój świat z imagePROGRAFx400

Dzięki nowoczesnym drukarkom wielkoformatowym z serii imagePROGRAFx400, graficy i fotografowie dostają do rąk narzędzia, które umożliwiają im przeniesienie na papier swojej twórczości.

Od fotografii po wydruk: Pełna kontrola nad procesem obrazowania dzięki rozwiązaniom Canon.

Jörg Kyas, uznany fotograf i właściciel studia fotograficznego to doskonały przykład na to, jak połączyć pasję do fotografowania z pomysłem na własny biznes przy wykorzystaniu rozwiązań z szerokiego portfolio firmy Canon.

Print Foundry rozwija swoją ofertę na rynek sztuki i druku fotografii korzystając z rozwiązań Canon

Przykład The Print Foundry pokazuje, że wysoka jakość i szerokie możliwości druku wielkoformatowego na różnorodnych mediach Canon dają przewagę konkurencyjną i wpływają na rozwój biznesu oraz ekspansję na nowe rynki kreatywne

Przewaga dzięki technologii

Przykład siedleckiej spółki pokazuje, w jaki sposób nowocześnie rozwinąć firmę, błyskawicznie reagując na potrzeby rynkowe a także korzystając z doradztwa sprawdzonego partnera technologicznego.

Cyfrowe odbitki jak dzieła sztuki - druk i fotografia według Gary'ego Knighta

W młodości inspirowały go prace, takich osób jak Don McCullin, Philip Jones Griffiths i Larry Burrows. Gary Knight zauważył, że fotografia może być sposobem na "ucieczkę od osiadłego stylu życia w środkowej Anglii".

ProfiLab rozszerza park maszynowy o kolejny Canon ploter UV najnowszej generacji - Océ Arizona 660 XT

ProfiLab to uznana marka, realizująca największe i najbardziej wymagające zlecenia z całego świata. Jej klientami są m.in. zawodowi fotografowie, agencje reklamowe i wiele firm korzystających z najwyższej jakości techniki obrazowania.

Polecamy

Panorama wielkoformatowa

Video

Znaczenie druku: Clive Booth

Tworzenie wybiegu Henry’ego Hollanda

Case Study: Latent Light

Nowy 8-kolorowy ploter