Artykuły

Canon mecenasem wystawy „Mandale” Dariusza Latochy

Firma Canon została mecenasem wystawy „Mandale” Dariusza Latochy, jednego z najzdolniejszych fotografów młodego pokolenia, od 2010 roku asystenta legendarnego Ryszarda Hotowitza. Jego autorska kolekcja pt. „Mandale” to zestaw 10 fotografii wykonanych na szkle i oprawionych w podświetlane ramy.

Mandale – w poszukiwaniu harmonii i szczęścia

Wywiad z Darkiem Latochą, asystentem Ryszarda Horowitza, twórcą cyklu zdjęć „Mandale”, powstałego we współpracy z firmą Canon i wydrukowanego przy użyciu maszyny Océ Arizona 480 GT.

Plotery Canon zgarniają prestiżowe nagrody

Firma badawcza Buyers Laboratory Inc. po raz kolejny doceniła produkty Canon do druku wielkoformatowego. Seria Canon imagePROGRAF otrzymała tytuł Linii Roku 2014 w kategorii drukarek wielkoformatowych do produkcji grafiki artystycznej. Wyróżnione zostały także trzy urządzenia imagePROGRAF.

Studia przypadku (case study)

Od fotografii po wydruk: Pełna kontrola nad procesem obrazowania dzięki rozwiązaniom Canon.

Jörg Kyas, uznany fotograf i właściciel studia fotograficznego to doskonały przykład na to, jak połączyć pasję do fotografowania z pomysłem na własny biznes przy wykorzystaniu rozwiązań z szerokiego portfolio firmy Canon.

Print Foundry rozwija swoją ofertę na rynek sztuki i druku fotografii korzystając z rozwiązań Canon

Przykład The Print Foundry pokazuje, że wysoka jakość i szerokie możliwości druku wielkoformatowego na różnorodnych mediach Canon dają przewagę konkurencyjną i wpływają na rozwój biznesu oraz ekspansję na nowe rynki kreatywne

Przewaga dzięki technologii

Przykład siedleckiej spółki pokazuje, w jaki sposób nowocześnie rozwinąć firmę, błyskawicznie reagując na potrzeby rynkowe a także korzystając z doradztwa sprawdzonego partnera technologicznego.

Cyfrowe odbitki jak dzieła sztuki - druk i fotografia według Gary'ego Knighta

W młodości inspirowały go prace, takich osób jak Don McCullin, Philip Jones Griffiths i Larry Burrows. Gary Knight zauważył, że fotografia może być sposobem na "ucieczkę od osiadłego stylu życia w środkowej Anglii".

ProfiLab rozszerza park maszynowy o kolejny Canon ploter UV najnowszej generacji - Océ Arizona 660 XT

ProfiLab to uznana marka, realizująca największe i najbardziej wymagające zlecenia z całego świata. Jej klientami są m.in. zawodowi fotografowie, agencje reklamowe i wiele firm korzystających z najwyższej jakości techniki obrazowania.

Polecamy

Panorama wielkoformatowa

Video

Znaczenie druku: Clive Booth

Tworzenie wybiegu Henry’ego Hollanda

Case Study: Latent Light

Nowy 8-kolorowy ploter

  • Canon
  • ...
  • Grafika reklamowa LFP