legria wifi video cameras

Kamery wideo LEGRIA z łącznością Wi-Fi

Bądź w stałym kontakcie dzięki bezprzewodowym kamerom wideo LEGRIA firmy Canon Korzystaj z udostępniania podczas podróży, przesyłania strumieniowego na żywo i zdalnego sterowania.

wireless hd video cameras

Bezprzewodowe kamery wideo HD w akcji

Obejrzyj film

Strumieniowe przesyłanie obrazu wideo

Zdalnie monitoruj pomieszczenia w swoim domu dzięki strumieniowemu przesyłaniu obrazów wideo na żywo do urządzeń z systemem Android¹ i iOS¹. Włączaj nagrywanie i reguluj zoom, nawet gdy przebywasz poza domem². Aby zacząć korzystać z dostępnych funkcji, wystarczy pobrać bezpłatną aplikację CameraAccess Plus.

Pobierz aplikację CameraAccess Plus (Android)

Pobierz aplikację CameraAccess Plus (iTunes)

live video streaming

Zdalne sterowanie przez Wi-Fi

Zdalne konfigurowanie ustawień kamery LEGRIA Wi-Fi z funkcją Live View z poziomu smartfona lub tabletu Jest to idealne rozwiązanie, gdy dostęp do kamery jest utrudniony.

legria wifi remote

Zdalne przeglądanie

Dzięki aplikacji Canon Camera Connect2 można za pomocą smartfona lub tabletu bezprzewodowo oglądać filmy zapisane w kamerze. Ulubione filmy można zapisywać bezpośrednio w urządzeniu2 i łatwo udostępniać je w Internecie.

Pobierz aplikację Canon Camera Connect

camera connect app

Połączenie ze światem

Przesyłaj bezprzewodowo swoje najnowsze nagrania wideo z kamery wideo² z obsługą Wi-Fi do stacji Connect Station CS1002. Następnie możesz oglądać je w jakości Full HD na telewizorze i udostępniać znajomym przez Internet.

Dowiedz się więcej o stacji Canon Connect Station CS100

connect station cs100

Bezpośrednie udostępnianie w Internecie

Po ukończeniu prostej procedury konfiguracji możesz przesyłać filmy bezpośrednio do Internetu – bez korzystania z komputera. Wystarczy podłączyć kamerę do domowej sieci Wi-Fi*, a następnie udostępnić filmy za pośrednictwem serwisów YouTube, Facebook i Twitter lub pocztą e-mail.

* Do korzystania z funkcji bezpośredniego udostępniania w Internecie i wysyłania za pośrednictwem serwera wymagane jest konto image.canon. Usługa image.canon może być niedostępna w niektórych krajach lub regionach. Więcej informacji można znaleźć na stronie www.canon-europe.com/cig

1 Obsługiwane systemy operacyjne: Android w wersji od 2.3 do 4.4, iOS5, iOS6 oraz iOS7. Nie można zagwarantować działania funkcji we wszystkich urządzeniach.
2 Z wyłączeniem kamer LEGRIA GX10, LEGRIA HF G40, LEGRIA mini i LEGRIA mini X. Do monitorowania zdalnego potrzebne jest połączenie internetowe z routerem obsługującym protokół UPnP i funkcję pozyskiwania globalnego adresu IP.

iPad, iPhone, iPod i iPod touch są znakami towarowymi firmy Apple Inc., zarejestrowanymi w Stanach Zjednoczonych i innych krajach.

Android™ jest zastrzeżonym znakiem towarowym firmy Google Inc.